استاندار : ۹۲.۵ درصدسهم اشتغال مددجویان البرز محقق شد

کرج - ایرنا - استاندار البرز اعلام کرد که از ابتدای سال جاری تاکنون ۹۲.۵ درصد سهمیه اشتغال مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) در این استان محقق شده است.

عزیزاله شهبازی روز چهارشنبه در حاشیه مراسم رونمایی از پهپادهای خدمات کشاورزی در مرکز آموزش عالی امام خمینی (ره) مشکین دشت فردیس  که با حضور رییس سید مرتضی بختیاری رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور برگزار شد، با اشاره به اینکه البرز استانی  مهم و موثر در عرصه اقتصادی کشور است، افزود: ماموریت های خطیری در ابعاد ملی در البرز دنبال و اجرایی می شود.

وی ادامه داد: طی هماهنگی های صورت گرفته، در استان البرز هیچ یتیمی که تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) باشد، فاقد مسکن نیست.

شهبازی گفت: در این استان به ازای هر یتیم تحت پوشش کمیته امداد، ۱۲ حامی وجود دارد امام مهاجرت پذیری های سبب شده تا هر روز بر تعداد نیازمندان استان افزوده شود.

استاندار البرز اضافه کرد: همچنین در دیدار امروز با رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور توافق اولیه برای اتخاذ تدابیر ویژه برای  تامین مسکن محرومان صورت گرفت تا از ظرفیت انبوه سازان، بخش خصوصی استفاده شود.

شهبازی با اشاره به راه اندازی شبکه پهپاد خدمات کشاورزی در استان البرز،  افزود: ۷۰ هزار هکتار زمین کشاورزی در البرز وجود دارد که می توان از ظرفیت پهپاد کشاورزی برای توسعه کشت و کار بهره گرفت .

استاندار البرز گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته و همراهی کمیته امداد، استانداری و خیرین، حدود یک هزار دستگاه تبلت در مرحله اول برای دانش آموزان بی بضاعت  استان تهیه و به آنان  اهدا شد.

وی افزود: بر این اساس ۲ هزار تبلت دیگر نیاز است و درصدد هستیم این مهم نیز محقق شود تا طبق منویات مقام معظم رهبری در راستای پویش مواسات و همدلی، همچنان پیشرو باشیم.
شهبازی گفت: امید است با استمرار این کمک ها و هم افزایی ها، بتوانیم در جهت محرومیت زدایی گام های موثرتری برداریم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها