پیروزی پرگل شاگردان عبدی مقابل تاجیکستان با یک بازیکن کمتر

تهران- ایرنا- تیم فوتبال نوجوانان ایران در نخستین بازی تدارکاتی خود ۱۰ نفره و با نتیجه قاطع چهار بر یک تاجیکستان را شکست داد.

به گزارش ایرنا، شاگردان حسین عبدی در تیم فوتبال نوجوانان ایران در اولین بازی خود در اردوی تاشکند از ساعت ١٤ امروز(چهارشنبه)در ورزشگاه اصلی دوشنبه مقابل تاجیکستان قرار گرفتند و در ٢٠ دقیقه ابتدایی نیمه نخست با ۲ گل از حریف خود پیش افتادند. امیر ابراهیم‌زاده در دقیقه ١٣ توپ برگشتی را با ضربه سر وارد دروازه کرد تا ایران را به اولین گل بازی برساند. هفت دقیقه بعد علی اکبر رنجبر با یک ضربه دقیق از گوشه محوطه جریمه برای دومین بار دروازه میزبان را گشود.

صالحی دروازه‌بان ایران در دقیقه ٢٣ به دلیل خطای بیرون محوطه جریمه با دریافت کارت قرمز از زمین اخراج شد تا ایران ٧٠ دقیقه ١٠ نفره مقابل حریف بازی کند. با این وجود نیمه نخست مسابقه با پیروزی ۲ بر صفر نوجوانان ایران به پایان رسید.

تاجیکستان در آغاز نیمه دوم و در دقیقه ٥٥ با ضربه سلیمشوف کبیر موفق به جبران یکی از گل‌های خورده شد اما در ادامه بازیکنان ایران باز هم توانستند با استفاده مناسب از موقعیت‌ها به گل‌های بیشتری برسند.

دقیقه ٧٥ محمدرضا کوشکی با یک شلیک تماشایی از پشت محوطه جریمه گل سوم را به ثمر رساند و در دقیقه ٨٣ یادگار رستمی با عبور از سه بازیکن در موقعیت تک به تک برای چهارمین بار دروازه تاجیکستان را گشود تا یاران حسین عبدی با نتیجه قاطع چهار بر یک در این بازی پیروز شوند.

گفتنی است روز پنج شنبه تیم جوانان ایران  برابر تاجیکستان قرار می‌گیرد.

تیم فوتبال نوجوانان ایران خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا که حکم انتخابی جام جهانی را دارد آماده می‌کند. چهار تیم از قاره کهن راهی این رقابت‌ها خواهند شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =

سرخط اخبار ورزش