پرداخت ۱۷۵ میلیاردتومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان مازندران

ساری - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران گفت که امسال ۱۷۵ میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغالزایی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی استان پرداخت شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران ، حسن خیریانپور در دیدار با مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اظهارداشت: در سالجاری مبلغ ۲۷۳ میلیارد تومان از محل بند ب تبصره ۱۶  قانون بودجه، سهیمه استان است که باید از طریق کمیته امداد و بهزیستی برای ایجاد اشتغال مددجویان این دو نهاد پرداخت گردد.

وی با اشاره به پرداخت حدود ۱۷۵ میلیارد تومان به مددجویان استان از محل این تبصره افزود: تا کنون با تلاش های انجام شده ۱۱۵ میلیارد تومان توسط کمیته امداد و ۶۰ میلیارد تومان توسط بهزیستی به مددجویان پرداخت شده است.

وی این رقم را معادل ۷۰ درصد اعتبار تخصیص یافته در این حوزه به استان برشمرد و افزود: ضرورت ایجاب می نماید دستگاه های اجرایی مربوطه و فرمانداران و بانکهای عامل اهتمام مجدانه تری را مصروف داشته تا ۱۰۰ درصد سهمیه استان به پرداخت منتهی گردد. ‎

بهزیستی مازندران بیش از ۲۵۰ هزار مددجو و کمیته امداد امام خمینی این استان ۷۶ هزار خانوار را با ۱۳۰ هزار نفر جمعیت زیر پوشش دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها