۳ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۱۹
کد خبرنگار: 2144
کد خبر: 84159234
۰ نفر

برچسب‌ها

سه خانواده شهید مدافع سلامت کنگاور تجلیل شدند

کرمانشاه- ایرنا- به مناسبت میلاد حضرت زینب سلام الله علیها و روز پرستار روز چهارشنبه از سه خانواده شهید مدافع سلامت کنگاور با حضور مسوولان در سرسرای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان تجلیل شد.

به گزارش ایرنا، فرماندار کنگاور در حاشیه این مراسم در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: ایثار شهدای عرصه سلامت و خدمات پرستاران در امتداد رسالت حضرت زینب (س) و تأمین‌کننده امنیت و آرامش جامعه است لذا پرستاران و کادر درمانی امروز چراغ راه جامعه هستند.
فرزاد الماسی افزود: در شرایط کنونی پرستاری به عرصه‌ای از نبرد تاریخی انسان با بیماری و همه‌گیری به عنوان مانع رشد بشریت تبدیل شده و مبارزه برای شناخت بیماری و درمان بیماران، محل ظهور یک جلوه مهم از جهاد، صبر و ایثار پرستاران در نظام سلامت کشور شده است.
در ادامه نمایشگاه گروهی نقاشی به تعداد ۶۰ تابلو با عنوان «مدافعان سلامت» با حضور مسوولان افتتاح شد و در جهت مقابله با شیوع ویروس کرونا تمامی نقاشی ها در فضای مجازی به نمایش درخواهد آمد.
در این مراسم از خانواده سه شهید پرستار مدافع سلامت شهیدان «فریبا بهرام نژاد»، «احمدعلی طاهرآبادی» و «محمد رضایی» تجلیل و قدردانی شد.
در این مراسم از ۲۳ نقاش کنگاوری که آثاری را با موضوع مدافعان سلامت طراحی کرده بودند،تجلیل شد.
شهرستان کنگاوردر ۹۰ کیلومتری شرق کرمانشاه قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها