اراذل فضای مجازی در سلسله دستگیر شدند

خرم‌آباد - ایرنا - فرمانده انتطامی سلسله گفت: ۲ نفر از اراذل و اوباش شهرستان که با انتشار تصاویری از قدرت نمایی خود در فضای مجازی برای شهروندان ایجاد رعب و وحشت می کردند، دستگیر شدند.

سرهنگ عسکر عیسایی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: به تازگی تصاویری در فضای مجازی شهرستان بین مردم انتشار یافت که در آن تعدادی از اراذل و اوباش با خودنمایی و نمایش اسلحه و قمه، موجب رعب و وحشت شهروندان شدند.

وی ادامه داد: بازتاب انتشار این تصاویر در اذهان عمومی و القای حس ناامنی به شهروندان، دستگیری این اخلالگران نظم و امنیت را به صورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت عمومی شهرستان قرار داد.

سرهنگ عیسایی تصریح کرد: با اقدامات اطلاعاتی و تلاش ماموران این فرماندهی، ۲ نفر از این افراد در کوتاهترین زمان ممکن شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی، طی یک عملیات ضربتی در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی سلسله با اشاره به تداوم عملیات برای دستگیری سایر متهمان گفت: نهایت تلاش خود را به کار خواهیم بست که شهرستان برای اخلالگران و برهم زنندگان نظم و امنیت مردم ناامن باشد چراکه امنیت مردم، خط قرمز پلیس است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها