۱۲نفر از عاملان سرقت‌های مسلحانه در جنوب شرق کشور دستگیر شدند

زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: ۱۲نفر از عاملان سرقت‌های مسلحانه و تجاوز به عنف با تلاش شبانه‌روزی پلیس در جنوب شرق کشور دستگیر و ۱۵ فقره سرقت نیز کشف شد.

سردار احمد طاهری روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: پلیس آگاهی با همکاری دیگر رده‌های عملیاتی سیستان و بلوچستان در بررسی پرونده‌های سرقت‌های به عنف و مسلحانه، طی یک هفته گذشته ۱۲ نفر از عاملان این سرقت‌ها را شناسایی کردند.
وی افزود: ماموران انتظامی در شهرستان‌های زاهدان، ایرانشهر، زابل، سراوان، خاش و چابهار با هماهنگی‌های قضائی در عملیات‌های متعدد این سارقان را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با دستگیری این سارقان ضمن کشف یک دستگاه خودرو و ۲ دستگاه موتورسیکلت مسروقه در بازرسی از مخفیگاه متهمان، ۱۰ دستگاه تلفن همراه مسروقه، مقادیری وجه نقد به همراه سه قبضه اسلحه کمری، ۲۳ فشنگ جنگی بهمراه تعدادی چاقو و قمه کشف شد.
وی تصریح کرد: متهمان در بازجوئی‌های به عمل آمده به یک فقره سرقت مسلحانه منزل، یک فقره سرقت مسلحانه تلفن همراه،۲ فقره سرقت به عنف مغازه، یک فقره سرقت به عنف خودرو، ۲ فقره سرقت به عنف موتورسیکلت، یک فقره قاپ زنی، و هفت فقره سرقت به عنف تلفن همراه اعتراف کردند.
سردار طاهری با اشاره به ادامه تحقیقات از متهمان برای کشف دیگر جرائم احتمالی خاطر نشان کرد: پلیس سیستان و بلوچستان بر تداوم اجرای طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی بویژه در برخورد با جرایم خشن و سرقت‌های مسلحانه برای افزایش رفاه اجتماعی شهروندان با حداکثر توان خود ادامه خواهد داد و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =

سرخط اخبار استان‌ها