مهابادی: تاجیکستان، نمونه مناسبی برای دیدار با ازبکستان است

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال جوانان پیش از دیدار دوستانه مقابل تاجیکستان گفت: تشابه سبک فوتبال آسیای میانه موجب می‌شود برابر تیمی قرار بگیریم که نمونه مناسبی برای بازی ما مقابل ازبکستان در گروه نخست مسابقات است.

به گزارش ایرنا، «داود مهابادی» در آستانه نخستین مسابقه تدارکاتی تیم فوتبال جوانان ایران مقابل تاجیکستان که فردا (پنجشنبه) برگزار می‌شود، اظهار داشت: خوشبختانه اردوی بسیار خوبی را در تاجیکستان آغاز کرده‌ایم. شرایط آب و هوایی این کشور نزدیک و مشابه ازبکستان است. جایی که بازی‌های نهایی قهرمانی آسیا برگزار می‌شود. همچنین تشابه سبک فوتبال آسیای میانه موجب می‌شود برابر تیمی قرار بگیریم که نمونه مناسبی برای بازی ما مقابل ازبکستان در گروه نخست مسابقات است.

سرمربی تیم ملی جوانان اظهار داشت:شرایط اقامتی و تمرینات بسیار خوبی در این اردو داریم و جا دارد از مسوولین فدراسیون فوتبال، کمیته جوانان و میرشاد ماجدی تشکر کنم. دیدار فردا محک بسیار خوبی است برای ما تا عملکرد بازیکنان را در یک مسابقه بین‌المللی آزمایش کنیم و امیدوارم بتوانیم از این فرصت به خوبی استفاده کنیم.

شاگردان داوود مهابادی از ساعت ١١ در زمین اصلی ورزشگاه شهر دوشنبه به مدت یک ساعت تمرین کردند. مرور ماموریت‌های مدافعان و مهاجمان در ضربات ایستگاهی و کرنرها بخش پایانی این تمرین بود که با دقت و توصیه‌های کادر فنی اجرا شد.

تیم ملی جوانان ایران روز پنجشنبه در نخستین دیدار تدارکاتی در اردوی تاجیکستان از ساعت ١٤ به وقت محلی (ساعت ١٢:٣٠به وقت تهران) مقابل تیم جوانان این کشور قرار می‌گیرد.

تیم‌های ملی فوتبال نوجوانان و جوانان ایران که برای انجام چهار مسابقه تدارکاتی اول دی ماه راهی تاجیکستان شدند از سوم تا هفتم دی برابر حریفان خود قرار می‌گیرند. نخستین بازی تدارکاتی ۲ کشور روز چهارشنبه سوم دی ساعت ۱۴ در ورزشگاه اصلی شهر دوشنبه آغاز می‌شود و تیم‌های نوجوانان ایران و تاجیکستان به مصاف هم می‌روند.

روز پنجشنبه چهارم دی تیم جوانان ایران در همین ساعت و در همین ورزشگاه به مصاف جوانان تاجیکستان می‌رود. روز شنبه ششم دی دومین بازی نوجوانان ایران و تاجیکستان برگزار خواهد شد و روز یکشنبه هفتم دی، تیم جوانان ایران دومین بازی خودش را مقابل جوانان تاجیکستان انجام می‌دهد.

تیم‌های فوتبال نوجوانان و جوانان ایران پس از انجام این مسابقات تدارکاتی روز دوشنبه هشتم دی به تهران بازمی‌گردند.

هر ۲ تیم خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در رده‌های خود آماده می‌کنند. چهار تیم برتر هر تورنمنت به جام جهانی نوجوانان و جوانان راه پیدا خواهند کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha