عضو شورای تهران به روند اداره جلسات در شورا اعتراض کرد

تهران-ایرنا- رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران در نامه ای به رییس این شورا، نسبت به روند اداره جلسات در شورا اعتراض کرد.

به گزارش ایرنا، «زهرا صدر اعظم نوری» در نامه ای خطاب به رییس شورای شهر تهران نوشت: مشاهده می‌شود طرح‌ها و لوایح به کمیسیون‌های ذیربط ارجاع نمی شود که در نتیجه موجب طولانی شدن زمان رسیدگی و جمع بندی غیرقابل اقدام و اختلال در روند امور می شود.

وی گفت: از سوی دیگر مدیریت سلیقه‌ای در اداره برخی جلسات صحن، بدون رعایت ضوابط و آیین‌نامه‌های مربوط منجر به نقص وحدت رویه و موجبات تنش میان اعضای شورا شده است.

وی با بیان اینکه این موضوع شایسته اعضا نبوده و نزد افکار عمومی هم پسندیده نیست، گفت: اینجانب به عنوان نماینده مردم تهران به این رویه اعتراض جدی داشته و معتقدم که نحوه اداره سلیقه ای جلسات موجب تضییع حقوق مسلم اعضا و تضییع حقوق شهروندان خواهد شد.

صدراعظم نوری در ادامه این نامه نوشته است: ادامه این روند قابل قبول نبوده و پیگیری حقوقی و قانونی موضوع محفوظ خواهد بود .

وی از محسن هاشمی، رییس شورای شهر تهران خواست به این موضوع رسیدگی و نسبت به رفع آن اقدام نماید.

به گزارش ایرنا، این عضو شورای اسلامی شهر تهران روز گذشته /سه‌شنبه/ به دلیل عدم توجه به پیشنهادش در جریان بررسی یک طرح، از صحن شورای شهر خارج شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها