هیچ گونه فوتی کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در قزوین گزارش نشده است

قزوین – ایرنا – فرمانده قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا در استان قزوین گفت: ۵۰ درصد استان شامل شهرستان‌های آبیک، البرز و آوج در وضعیت زرد قرار دارند و هیچ گونه فوتی کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در قزوین گزارش نشده است.

منوچهر حبیبی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: به دنبال اجرای طرح مدیریت هوشمند محدودیت‌ها میزان بستری بیماران کرونایی نسبت به ابتدای آذرماه ۵۰ درصد و میزان مرگ و میر کرونا ۶۰ درصد کاهش یافته است.

وی گفت: شهرستان‌های تاکستان و آوج در چهار روز گذشته هیچ گونه فوتی کرونا نداشته‌اند.

حبیبی اضافه کرد: با توجه به کاهش بیماران کرونایی که نیاز به بستری دارند تعداد بیمارستان‌ها را کاهش داده و محدود کرده‌ایم.

معاون استاندار گفت: محدودیت تردد از ساعت ۲۱ شب تا چهار صبح در تمامی شهرستان‌های استان و تا اطلاع ثانوی ادامه دارد و ورود پلاک‌های غیر بومی به استان و خروج پلاک بومی از استان کماکان ممنوع است.

حبیبی افزود:رانندگان در صورت تخلف از این موضوع، مشمول جریمه ۵۰۰ هزار تومانی خواهند شد.

وی گفت: رسیدن به وضعیت سفید با اهتمام مردم به زودی محقق خواهد شد و طرح محله محور شهید سلیمانی رسیدن به وضعیت سفید را تسریع می‌کند.

حبیبی افزود: رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مقابله با کرونا در جامعه نهادینه شده است به نحوی که نزدن ماسک به عنوان یک امر بد و زشت تلقی می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha