۳ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۳۵
کد خبرنگار: 2309
کد خبر: 84159125
۰ نفر

برچسب‌ها

پخش مسابقه حافظان کلام الهی از شبکه قرآن

تهران- ایرنا- مدیر گروه آموزش رادیو قرآن از پخش برنامه «روی خط حفظ» خبر داد که با محوریت مسابقه در بین حافظان طراز اول استان‌های سراسر کشور برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن، احمد فراهانی روز چهارشنبه با اشاره به تهیه و پخش برنامه های جدید گروه آموزش رادیو قرآن اظهار داشت: یکی از رسالت های این گروه، آموزش و ترویج فرهنگ انس با قرآن و مفاهیم آیات الهی در قالب برنامه های متنوع و جذاب است و سعی کرده ایم گام های موثری را در این زمینه برداریم.
وی افزود: در جهت تنوع در برنامه سازی و ایجاد فضای مطلوب و رقابت سالم و موثر، برنامه جدیدی با عنوان روی خط حفظ را از پنجشنبه چهارم دی ماه تقدیم شنوندگان خواهیم کرد. این برنامه با حضور کارشناس مجری حفظ در فضای مناسب تلاش می‌کند تا آیات الهی را نه تنها در ضمیر افراد، بلکه در زندگی آن‌ها جاری و ساری کند.
فراهانی تصریح کرد: این برنامه ضمن طرح سوالاتی پیرامون سنجش حسن حفظ و تسلط حافظان بر آیات قرآن کریم، میزان تسلط آنان را در موضوعاتی همچون مفاهیم قرآنی مورد ارزیابی قرار می دهد.
مدیر گروه آموزش رادیو قرآن ادامه داد: حرکت در راستای منویات مقام معظم رهبری پیرامون تربیت ۱۰ میلیون حافظ قرآن کریم و ایجاد انگیزه در میان مخاطبان به منظور حفظ آیات قرآن و همچنین ایجاد فضای نشاط آور از جمله اهداف اصلی این برنامه می باشد.
برنامه روی خط حفظ کاری از گروه آموزش رادیو قرآن است که به تهیه کنندگی فاطمه قاسم آبادی و اجرای کارشناسی هادی اسلامی پنجشنبه ها ساعت ۱۸ به مدت ۵۵ دقیقه بصورت زنده از رادیو قرآن پخش می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =

سرخط اخبار فرهنگ