هشدار پلیس به اراذل و اوباش؛ تا دیر نشده به آغوش خانواده برگردید

تهران- ایرنا- جانشین فرمانده ناجا گفت: به کسانی که اوباش‌گری می کنند و یا تازه اراذل هستند، هشدار می‌دهم که مراقب خودشان باشند و تا دیر نشده به آغوش خانواده برگردند در غیر این صورت با برخورد شدید نیروی انتظامی مواجه و چون علف هرز از ریشه درو می‌شوند.

سردار قاسم رضایی روز چهارشنبه در حاشیه طرح اقتدار پلیس امنیت عمومی تهران که در مرکز فرماندهی تهران برگزار شد، گفت: ناجا برای مردم است و با روحیه انقلابی اجرای قانون می‌کند؛ رعایت حقوق شهروندی خط قرمز نیروی انتظامی است و هرکس خطایی کند با آن برخورد می‌شود.

وی بیان کرد: کسانی که بخواهند آسایش مردم را از بین ببرند ناجا با آنها برخورد می کند؛ تمامی ماموران نیروی انتظامی ماموریت دارند با گرز به دستان برخورد کنند و آن سلاح را از دست خلافکاران و کسانی که امنیت را از بین می‌برند، بگیرند.

جانشین فرمانده ناجا اظهار کرد: کشور ما قانون دارد و مجری قدرتمندی مانند نیروی انتظامی مجری قانون است و مردم از تمامی دستگاه ها انتظار دارند به کسانی که قانون را زیر پا می‌گذارند، برخورد کنند.

وی گفت: ناجا مماشات ندارد و خوشبختانه با دستگاه قضائی هم کاملا هماهنگ است؛ این اراذل و علف های هرز باید درو و کنده شوند.

رضایی گفت: قرارگاه مبارزه با اراذل و اوباش  فعالیت خود را آغاز کرده و اراذل به دنبال سوراخ موش هستند و از دست پلیس فرار می‌کنند.

 ٢١۴ نفر از اراذل خطرناک تهران در طرح اقتدار پلیس دستگیر شدند

سردار حسین رحیمی، در حاشیه طرح اقتدار که در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی تهران بزرگ برگزار شد؛ اظهار کرد: هفتمین مرحله از طرح اقتدار با رویکرد اراذل و اوباش و کسانی که اقدام به تخریب اموال مردم می‌کنندبرگزار شد.

وی افزود: در این طرح، ۱۹۱ مرحله به مرحله به اجرا درآمد که از جمله شامل ۷۶ پرونده مربوط به مزاحمین نوامیس و ۲۶ پرونده دیگر مربوط به نگهداری و حمل اسلحه جنگی بود.

سردار رحیمی با بیان اینکه در هفتمین مرحله طرح اقتدار ۷۸ محله و مکان در نقاط مختلف تهران پاکسازی شد، گفت: ۳۱ قبضه سلاح کشف و ضبط شد و بیش از سه هزار فشنگ و سایر اقلام مانند مواد مخدر کشف گردید.

وی گفت: با هر شخصی که واحد صنفی خود را محلی برای تردد و پاتوق اراذل و اوباش قرار دهد، برخورر خواهد شد که در همین راستا ۴۶۰ واحد صنفی مورد بازدید و ۳۳ واحد پلمب شد.

سردار رحیمی بیان کرد: مبارزه ما با اراذل تنها در فضای حقیقی نیست و در فضای مجازی نیز پیگیر هستیم؛ اخیرا ۱۰ نفر از اراذل و اوباش فضای مجازی شناسایی و دستگیر شدند و تعدادی از صفحات نیز بسته شد. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha