عرضه متمرکز روغن در فروشگاه‌های زنجیره‌ای بوشهر مناسب نیست

بوشهر- ایرنا- معاون اتاق اصناف مرکز استان بوشهر گفت: با هدف به تعادل رسیدن بازار روغن خوراکی در این استان، شیوه عرضه متمرکز کنونی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای که روشی مناسب نیست، باید تغییر کند.

عباس نامدارزاده روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: اکنون عمده پخش روغن خوراکی در فروشگاه‎های زنجیره‎ای صورت می‎گیرد و خرده فروشان برای عرضه این کالای اساسی روزمره به مشتریان خود با مشکل روبرو هستند.

وی بیان کرد: خرده فروشان اکنون برای مشتریان حساب دفتری دارند و شایسته نیست که مشتریان از خرده فروش جنس نسیه خریداری و خرید نقد خود را به فروشگاه‎های زنجیره‎ای و بزرگ سوق می‌دهند.

نامدارزاده اظهار داشت: این مشکل وقتی دوچندان می‏‌شود که برخی از شهرهای کوچک و حتی روستاها به دلیل نداشتن فروشگاه‎های زنجیره‎ای راهی برای تامین روغن خوراکی ندارند.

وی اظهار داشت: شرکت‎‏های پخش نیز به عمده فروش سه کارتن روغن می‏‌دهد که در این شرایط مشخص نیست عمده فروش باید با چه ساز و کاری آن را توزیع کند.

نامدارزاده ادامه داد: بتازگی نیز علاوه بر تامین روغن موردنیاز بازار، ۵۰ تن از این کالای اساسی برای اتحادیه‎های قنادان و هتل داران اختصاص یافته و روند توزیع آن در حال انجام است.

وی افزود: از میزان یاد شده ۱۰ تن بین واحدهای صنعتی حوزه تولید قنادی توزیع شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها