۳ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۴۴
کد خبرنگار: 1460
کد خبر: 84158900
۰ نفر

برچسب‌ها

فرماندار: اجرای کمربند سبز اردکان، نقش مهمی در کاهش آلودگی هوا دارد

یزد- ایرنا - فرماندار اردکان، تسریع در اجرای کمربند سبز شهرستان به ‌طول ۳۵ کیلومتر را یکی از اقدامات مثبت در روی‌کرد جدید ارزیابی کرد و گفت: اجرای این پروژه سهم مهمی در کاهش آلودگی هوا خواهد داشت.

به گزارش ایرنا بهروز شهابی زاد روز چهارشنبه در بازدید از پروژه ورزشگاه ۶ هزارنفری مجتمع شهید سلیمانی شهرستان اردکان با تقدیر از تعاملات جدید شرکت معدنی و صنعتی چادرملو، تشدید فعالیت‌های این شرکت در خدمات اجتماعی و کمک به تقویت زیرساخت‌ها را خواستار شد.

وی با بیان این‌که این مجموعه می‌تواند به‌عنوان یکی از نمودهای تعهدات اجتماعی صنعت، الگویی برای سایر صنایع شهرستان قلمداد شود؛ بر لزوم توجه به اولویت‌های شهرستان در تکمیل فازهای این مجتمع تأکید کرد.

شهابی‌زاد با اشاره به بافت جمعیتی شهرستان، اجرای هم‌زمان فازهای مختلف این مجتمع را خواستار شد و اظهار امیدواری کرد این مجموعه در کوتاه‌ترین زمان ممکن تکمیل و به بهره‌برداری برسد.

در این بازدید، امام‌جمعه اردکان، مدیر مجتمع صنعتی چادرملو و جمعی از مسوولان و اصحاب رسانه شهرستان حضور داشتند.

هم اکنون حدود هفت هزار نفر در واحدهای مختلف صنعتی و معدنی چادرملو در استان یزد مشغول کار هستند.  

اردکان از لحاظ مواد معدنی از شهرستان های غنی استان یزد است، هم اکنون یزد علاوه بر ۱۰ معدن بزرگ ملی، حدود ۵۰۰ معدن بزرگ و کوچک دارد که در این واحدها بیش از ۱۲ هزار نفر مشغول کار هستند.

شهرستان ۱۰۵ هزار نفری اردکان که مرکز آن در ۶۰ کیلومتری شمال غربی شهر یزد قرار دارد، متشکل از شهرهای عقدا، خرانق، احمدآباد و اردکان است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها