فرماندار: ورزش قهرمانی از پیشران‌های سند توسعه شهرستان ری است

شهرری - ایرنا - فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: یکی از اهداف اصلی و پیشران در سند توسعه این شهرستان موضوع ورزش قهرمانی است که این هدف به عنوان نقشه راه دستگاه های متولی استانی و شهرستان ری قرار دارد.

حسین توکلی کجانی روز چهارشنبه در بازدید از محل تمرین تیم فوتسال راگا شهرری و دیدار با مدیرعامل، بازیکنان، کادر فنی، و اعضای این تیم اظهار داشت:

تیم فوتسال راگا شهرری با کادر فنی و مدیریت پرتلاش با حضور در لیگ برتر فوتسال برای شهرستان ری افتخارآفرینی کرده و ضرورت دارد همه از این تیم حمایت کنند.

وی خاطرنشان کرد: شهرستان ری از دیرباز مهد پرورش قهرمانان و پهلوانان ورزشی بوده و در حال حاضر نیز  ورزشکاران ری در رشته های مختلف اعم از ورزش فردی و جمعی در مسابقات جهانی و کشوری بی نظیر ظاهر شده اند.
معاون استاندار تهران افزود: در حوزه توسعه و ارتقا سرانه های ورزشی اقدامات خوبی انجام شده البته با توجه به استقبال زیاد ورزشکاران بویژه نوجوان و جوانان تا وضیعت مطلوب فاصله زیادی داریم.
فرماندار ویژه شهرستان ری اضافه کرد: پشتیبانی و همراهی پیشکسوتان ورزشی ری همواره درخور توجه بوده و در کشور و استان تهران زبانزد است و قطعا این همراهی در حصول نتایج ورزشی و کسب عناوین قهرمانی تاثیرگذار خواهد بود.
توکلی تاکید کرد: سرمایه گذاری در حوزه ورزش اتفافات بسیار خوبی را رقم خواهد زد که در کنار سلامت و نشاط، فرهنگ سازی را نیز به ارمغان می آورد.
تیم راگای شهرری از هفته نخست لیگ برتر فوتسال کشور در اصفهان تیم بازارهای روز کوثر این شهر را با نتیجه سه بر یک شکست داد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها