۲۵ تن شکر احتکار شده در ممقان کشف شد

تبریز - ایرنا - با تلاش پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه عاشورا ۲۵ تن شکر احتکار شده در بخش ممقان شهرستان آذرشهر کشف و ضبط شد.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی سپاه عاشورا، این میزان شکر با هماهنگی دادستانی در یک انبار خارج از شبکه توزیع کشف شده است.
سازمان اطلاعات سپاه عاشورا از مردم استان خواست هرگونه احتکار و کم فروشی و موارد مشکوک را با شماره ۱۱۴ به سامانه خبری اطلاعات سپاه گزارش دهند تا با سودجویان و فرصت طلبان مطابق قانون برخورد شود.

کشف ۲۵۴ میلیون ریال کالای قاچاق سلامت محور

پلیس آگاهی شهرستان شبستر مقادیری کالای قاچاق سلامت محور از قبیل مواد خوراکی، آرایشی و بهداشتی مجاز در مجموع به ارزش بیش از ۲۵۴ میلیون ریال کشف و به منظور رسیدگی گزارش مربوطه را به همراه متهم به شعبه اول بدوی قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی شهرستان شبستر ارسال کرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان شرقی در این رابطه گفت: پس از تشکیل پرونده و انجام تحقیقات مقدماتی و تحویل کالا به سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان و اخذ دفاعیات متهم و قبولی مالکیت کالاهای کشف شده از سوی  وی، پرونده جهت بررسی های بیشتر و تحقیقات تکمیلی مراحل خود را طی کرد.

سید احد یوزباشی ادامه داد: با توجه به دفاعیات غیر موجه و عدم ارائه مدارک محکمه پسند از سوی متهم پرونده،  تخلف انتسابی به وی محرز و مسلم بوده و طبق قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، علاوه بر ضبط کالاها با لحاظ سابقه متهم به پرداخت مبلغ بیش از۷۶۴ میلیون ریال جزای نقدی به میزان سه برابر ارزش کالاها به نفع صندوق دولت محکوم شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =

سرخط اخبار استان‌ها