مدیر تیم فوتبال جوانان: اردوی تاجیکستان با شرایط خوبی برگزار می‌شود

تهران- ایرنا- مدیر تیم فوتبال جوانان ایران با اظهار رضایت از شرایط این تیم در اردوی تاجیکستان، گفت: خوشبختانه این اردو با بهترین شرایط و امکانات مورد نیاز در حال برگزاری است.

به گزارش ایرنا، تیم‌های ملی فوتبال نوجوانان و جوانان ایران که برای انجام چهار مسابقه تدارکاتی اول دی ماه راهی تاجیکستان شدند از سوم تا هفتم دی برابر حریفان خود قرار می‌گیرند. نخستین بازی تدارکاتی ۲ کشور روز چهارشنبه سوم دی ساعت ۱۴ در ورزشگاه اصلی شهر دوشنبه آغاز می‌شود و تیم‌های نوجوانان ایران و تاجیکستان به مصاف هم می‌روند.

روز پنجشنبه چهارم دی تیم جوانان ایران در همین ساعت و در همین ورزشگاه به مصاف جوانان تاجیکستان می‌رود. روز شنبه ششم دی دومین بازی نوجوانان ایران و تاجیکستان برگزار خواهد شد و روز یکشنبه هفتم دی، تیم جوانان ایران دومین بازی خودش را مقابل جوانان تاجیکستان انجام می‌دهد.

تیم‌های فوتبال نوجوانان و جوانان ایران پس از انجام این مسابقات تدارکاتی روز دوشنبه هشتم دی به تهران بازمی‌گردند.

هر ۲ تیم خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در رده‌های خود آماده می‌کنند. چهار تیم برتر هر تورنمنت به جام جهانی نوجوانان و جوانان راه پیدا خواهند کرد.

«فراز فاطمی» که به عنوان مدیر تیم فوتبال جوانان ایران در اردوی تاجیکستان حضور دارد در این خصوص، اظهار داشت: خوشبختانه با حمایت همه جانبه فدراسیون فوتبال اردوی مشترک تیم‌های جوانان و نوجوانان در دوشنبه آغاز شده که باید بگویم همه چیز به بهترین شکل برای آماده‌سازی در این اردو فراهم است.

وی ادامه داد: برنامه پروازی بسیار خوبی برای تیم‌ها در نظر گرفته شد و با یک پرواز چارتر ۷۰ دقیقه‌ای از فرودگاه مهرآباد تهران راهی شهر دوشنبه شدیم. در اینجا هم فدراسیون تاجیکستان امکانات ایده‌آلی را برای تیم‌ها در نظر گرفته که اعضای هر ۲ تیم از وضعیت هتل، غذا، حمل و نقل و شرایط تمرینی رضایت کامل دارند.

فاطمی گفت: تاجیکستان حریف بسیار خوبی برای هر ۲ تیم جوانان و نوجوانان ایران به شمار می‌رود و در مسابقات کافا هم رقیب نزدیکی بود. از سویی تیم فوتبال جوانان برای دیدار با ازبکستان در مرحله نهایی مسابقات قهرمانی آسیا آماده می‌شود و از این نظر هم وضعیت اینجا تا حدودی مشابه تاشکند است.

وی خاطر نشان کرد: امیدوارم هر دو تیم جوانان و نوجوانان ایران بازی‌های خوبی مقابل دو تیم نوجوانان و جوانان تاجیکستان انجام بدهند و مربیان هم به خواسته‌های خودشان در چهار مسابقه دست یابند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =

سرخط اخبار ورزش