استاندار همدان: عملکرد مدیران برای رفع موانع تولید باید جهادی باشد

همدان- ایرنا- استاندار همدان گفت: مدیران برای برداشتن موانع و مشکلات پیش روی بخش تولیدی و تولیدکنندگان باید به صورت جهادی کار کنند به نحوی که شاهد رفع موانع در کوتاهترین زمان ممکن باشیم. 

به گزارش ایرنا؛ «سیدسعید شاهرخی» روز چهارشنبه در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان همدان، با تاکید بر رفع موانع و مشکلات پیش روی فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان، افزود: مدیران دستگاه های اجرایی و بانکها برای حل مشکلات تولیدکنندگان و صادرکنندگان باید رویکرد تسهیل‌گری داشته باشند.

وی، اولویت اصلی دولت را معیشت، اشتغال و تولید دانست و خاطرنشان کرد: در این راستا اقدامات ارزشمندی در سطح استان همدان انجام شده است. 

شاهرخی از دستگاه های اجرایی، خدماتی و بانک ها خواست مشکلات تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی را حل و فصل کنند تا نیازی به ارجاع به کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان نباشد. 

استاندار همدان، حفظ بیت المال و تسهیل در امر تولید را از وظایف مهم مدیران دانست و تاکید کرد: موفقیت مدیران منوط به تحقق این دو موضوع است. 

به گفته شاهرخی، روسای ادارات و بانکها باید رویکرد گره‌گشایی داشته باشند و به آن عمل کنند. 

او با قدردانی از معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان در راستای حمایت از بخش تولید و صادرات، افزود: ارتباط تنگاتنگ با تولیدکنندگان و صادرکنندگان موجب اشرافیت به مسائل و رفع گرفتاری فعالان این بخش در اسرع وقت می شود. 

شاهرخی از زحمات گمرک همدان نیز قدردانی کرد و خواستار تعامل و همکاری بیشتر برای ترخیص ماشین آلات و تجهیزات واحدهای تولیدی شد. 

در این کارگروه تخصصی به مشکلات ۶ واحد تولیدی و صنعتی در استان همدان رسیدگی شد. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha