ادامه بررسی طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری در مجلس

تهران- ایرنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز بررسی مواد دیگری از طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری را در دستور کار دارند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی در مورد لایحه یک فوریتی الحاق یک تبصره به ماده (۱۴) قانون صدور چک مصوب۱۳۵۵ و اصلاحات بعدی آن در دستور کار نمایندگان است.

بر اساس اعلام امیر آبادی فراهانی عضو هیات رییسه مجلس، ادامه رسیدگی به گزارش شور دوم کمیسیون امور داخلی‌کشور و شوراها در مورد طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران،  بررسی گزارش صنایع و معادن در مورد طرح توسعه و تولید پایدار زنجیره فولاد با رویکرد اصلاح سیاست‌های تنظیم بازار نیز در دستور کار امروز صحن علنی قرار دارد.

 امروز همچنین بررسی گزارش کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مورد طرح اصلاح موادی از قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و بررسی گزارش کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست در مورد بررسی کیفیت تأمین و توزیع نهاده‌های دامی (در اجرای تبصره(۱) ماده (۴۵) قانون آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی) نیز در دستور نمایندگان پیش بینی شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha