بودجه ۱۴۰۰ ارتش و وزارتخانه‌های خارجه و اطلاعات در مجلس بررسی شد

تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از بررسی بودجه ارتش جمهوری اسلامی و وزارتخانه‌های امورخارجه و اطلاعات در این کمیسیون خبر داد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، ابوالفضل عمویی در تشریح جلسه عصر سه شنبه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به خبرنگاران گفت: بررسی بودجه دیگر دستگاه‌های مرتبط با کمیسیون از جمله ارتش جمهوری اسلامی، وزارت امورخارجه و وزارت اطلاعات توسط نمایندگان عضو کمیسیون بررسی شد.

وی افزود:  امیر سیاری، جانشین فرماندهی ارتش و معاونان وزارتخانه‌های امورخارجه و اطلاعات و همچنین نمایندگانی از سازمان برنامه و بودجه و مرکز پژوهش‌های مجلس در جلسه حضور  داشتند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطرنشان کرد: این نهادها گزارشی از عملکرد دستگاه های خود مبتنی بر بودجه سال ۱۳۹۹ و بودجه پیش بینی شده در لایحه دولت در سال ۱۴۰۰ به اعضای کمیسیون ارائه کردند.

به گزارش ایرنا، ۱۲ آذرماه لایحه بودجه ۱۴۰۰ توسط «حسینعلی امیری» معاون پارلمانی رییس جمهوری به هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تقدیم شد. از آن زمان نیز در کمیسیون‌های مختلف مجلس ابعاد این لایحه در حال بحث و بررسی است و کمیسیون تلفیق نیز از ۲۷ آذرماه که اعضای خود را شناخت، بررسی پیشنهاد نمایندگان از کمیسیون‌های مجلس را در دستور کار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =

سرخط اخبار سیاست