پلیس زرندیه از ورود ۵۸۰ خودرو غیربومی به این شهرستان جلوگیری کرد

ساوه -ایرنا- فرمانده انتظامی زرندیه گفت: ماموران پلیس از ورود ۵۸۰ خودرو غیربومی به این شهرستان در زمان اجرای محدودیت های تردد ویژه مقابله با کرونا جلوگیری کرد.


به گزارش ایرنا و نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ «روح الدین یوسفوند» اظهار کرد: این اقدام  در قالب مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا و با هدف کاهش زنجیره شیوع این ویروس در ورودی های شهرستان زرندیه اجرا می شود.  
وی ادامه داد:‌ تیم های انتظامی بر اساس برنامه ریزی ها در مبادی ورودی و خروجی  شهرستان زرندیه مستقر هستند و نسبت به کنترل و ممانعت از ورود خودروهای غیر بومی اقدام می کنند.  
فرمانده انتظامی شهرستان زرندیه افزود: در صورت ورود خودروها با پلاک غیربومی، برابر اطلاع رسانی های انجام شده و شرایط شهرستان در خصوص شیوع کرونا اعمال قانون خواهند شد.

به گفته او، همچنین تردد خودروهای شخصی با پلاک بومی از ساعت ۲۱ الی چهار بامداد ممنوع است و در صورت مشاهده هر گونه تخطی، وسایل نقلیه متخلف توسط عوامل گشت و پایش از طریق دوربین های نظارت ترافیکی طبق مقررات اعمال قانون خواهند شد.  
این مقام انتظامی ادامه داد: در اجرای این طرح علاوه بر بازگرداندن ۵۸۰ خودروی غیربومی، اعمال قانون برای ۲۹ دستگاه خودرو و توقیف سه وسیله نقلیه دیگر انجام شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha