هواداران تیم فوتبال نفت آبادان از پرستاران جبهه سلامت تجلیل کردند

آبادان - ایرنا - جمعی از هواداران تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان به مناسبت روز پرستار از پرستاران و کادر درمانی جبهه سلامت در جنوب غرب خوزستان تجلیل کردند.

به گزارش ایرنا مسوول انجمن هواداران آبادانی شامگاه سه‌شنبه در این آیین گفت‌: پرستاران و کادر درمان از ابتدای فراگیری کرونا مجاهدانه برای نجات جان انسان‌ها در صحنه حضور یافتند و اجر و پاداش آنها کمتر از رزمندگان دفاع مقدس نیست.

عباس سورانی اظهار داشت‌: کادر درمان با همان روحیه ایثاری سالهای دفاع مقدس در سنگر سلامت پاسداری کردند و حماسه‌ای آفریدند که تاریخ فراموش نخواهد کرد.

وی همچنین بر همراه بودن مردم با مدیریت کرونا به عنوان یکی از ویژگی های خاص مبارزه با این ویروس در جمهوری اسلامی یاد کرد و گفت:مردم در حد توان خود پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت کردند.

سورانی با تقدیر از مجموعه ستاد مقابله با کرونا در جنوب غرب خوزستان گفت:پرستاران و مدافعان سلامت دانشکده علوم پزشکی آبادان در این مدت از خودگذشتگی و جانفشانی کردند که باید در خاطر مردم ماندگار باشد.

رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان نیز در این آیین گفت: با وجودی که کرونا عالم‌گیر شده و همه درگیر مقابله با این ویروس هستند اما عشق و ایثاری که پرستاران ما در مقابله با این ویروس از خودشان نشان دادند از جنس دیگری است و همه ما به این ایثارگری می‌بالیم.

شکرالله سلمان‌زاده اظهار داشت: همه در شرایط کنونی وظیفه داریم با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به کاهش شیوع ویروس کرونا کمک کنیم و در این راه کادر درمان و پرستاران و مدافعان سلامت را یاری کنیم.

وی با تقدیر از هواداران تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: هواداران آبادانی با خونگرمی و حفظ پروتکل‌های بهداشتی کمک شایانی به مقابله با بیماری کووید ۱۹ کردند.

سلمان‌زاده افزود: دانشکده علوم پزشکی آبادان به پاس همراهی هواداران آبادانی از اعضای انجمن تیم فوتبال صنعت‌نفت در قالب طرح شهید قاسم سلیمانی به صورت رایگان تست کرونا خواهد گرفت.

در پایان این آیین هواداران تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان با اهدای لوح و هدایا از سکینه حسینجانی رییس اداره پرستاری دانشکده علوم پزشکی آبادان تقدیر و تشکر کردند.

شهرستان‌های آبادان، خرمشهر و شادگان از خدمات بهداشتی درمانی دانشکده علوم پزشکی آبادان بهره‌مند هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها