۶ هزار واحد مسکونی برای مستضعفان کرمانشاه ساخته می‌شود

کرمانشاه- ایرنا- رییس بنیاد مستضعفان با بیان اینکه ۶ هزار واحد مسکونی برای محرومین استان کرمانشاه ساخته می‌شود، گفت: علاوه بر این واحدها ۴۶ هکتار زمین رایگان نیز به محرومین اعطا خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، پرویز فتاح که روز سه شنبه، برای افتتاح کارخانه قوطی سازی زمزم به کرمانشاه سفر کرد، عصر امروز در نشست اقتصاد مقاومتی که در استانداری برگزار شد، اظهارداشت: بنیاد مستضعفان تمام قد در خدمت پیشرفت، توسعه و محرومیت زدایی کرمانشاه است و استان می‌تواند همه جانبه روی کمک بنیاد مستضعفان حساب باز کند.
رییس بنیاد مستضعفان عنوان کرد: ما داشته های بسیاری از جمله امام (ره)، انقلاب، مقام معظم رهبری و شهدایی که طی سالیان مختلف برای دفاع از آرمان های نظام و انقلاب جان عزیز خود را فدا کردند، داریم لذا باید قدردان این داشته‌ها باشیم.
فتاح با بیان اینکه اگر امروز گرفتار مشکلات هستیم، دستپخت خود ماست و باید ریشه مشکلات امروز را هرکدام در خودمان جستجو کنیم، ادامه داد: ما در سفره انقلاب و امام (ره) و نظام بزرگ شدیم، پس قادریم کارهای بزرگ انجام دهیم، اینکه خود را کوچک و ناتوان بشمریم قادر به انجام کارهای بزرگ نخواهیم بود.
وی با بیان اینکه همه منتقد نظام و دولت شدیم، تصریح کرد: اینکه همه بنشینند یک گوشه و انتقاد کنند کاری نیست و هرکس که انتقاد می‌کند باید ببیند خودش برای این نظام و کشور چه کرده است.
رییس بنیاد مستضعفان بیان کرد: امروز کشور در مقطع حساسی قرار دارد و واقعا شرایط حساس است و همه در کشور باید کاری کنند لذا نظام برای تحول نیازمند انجام کارهای بزرگ است و این توان و استعداد درمیان مردم کشور و مسوولان و جوانان ایرانی هست که کارهای بزرگ انجام دهند و تنها باید به این امر باور داشته باشیم.
فتاح با اشاره به اجرای طرح گرمسیری افزود: بسیاری فقط اسم این طرح را شنیده اند و از نزدیک نرفته‌اند، ببینند چه کار عظیم و بزرگی صورت گرفته، پروژه ای که ساخت آن از عهده کمتر کشوری بر می آید، اما این کار در ایران و در غرب کشور صورت گرفته که حقیقتا دستاورد بزرگی است و نشان می دهد انجام کارهای بزرگ امکانپذیر است.
وی با اشاره به استعدادهای بسیار کرمانشاه گفت: این شعار نیست، اما حقیقتا من خود را کرمانشاهی می دانم و دلم برای مردم این منطقه می تپد با افتخار نماینده این استان در مرکز کشور خواهم بود و از هرکاری که برای پیشرفت کرمانشاه در توانم باشد، دریغ نمی کنم.  
به گزارش ایرنا، کارخانه قوطی‌سازی سینا کرمانشاه که کار ساخت آن از سال ۹۶ شروع شده بود، روز سه‌شنبه با حضور سید «پرویز فتاح» رییس بنیاد مستضعفان و «هوشنگ بازوند» استاندار کرمانشاه با ۲ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری به بهره‌برداری رسید.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها