مربی تیم مس سونگون: مالکیت بازی مقابل کوثر با ما بود

تبریز - ایرنا - مربی تیم مس سونگون ورزقان با اشاره به اینکه در ۲ نیمه بازی امروز مالک میدان و توپ بودیم، گفت: توانستیم موقعیت های زیادی را خلق کنیم که در نهایت با نتیجه ۲ بر صفر پیروز میدان شدیم.

ناصر رنجبر شامگاه سه شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: امروز بازی خوبی را از هر ۲ تیم شاهد بودیم؛ بازیکنان مس در نیمه نخست با ارائه یک بازی تهاجمی به گل اول دست یافتند و در نیمه دوم نیز مالکیت بازی در دست تیم مس بود و توانستیم در این نیمه نیز به گل توسط زارعی دست بیابیم که در نهایت این دیدار با نتیجه ۲ بر صفر به سود مس سونگون ورزقان خاتمه یافت.

مربی تیم فوتسال مس سونگون با اشاره به بازی شجاعانه تیم کوثر، خاطر نشان کرد: بازی مقابل تیم کوثر یک بازی درگیرانه بود که در بیشتر صحنه ها، موقعیت های به دست آمده از دست دادیم.

رنجبر با بیان اینکه ما به دنبال سه امتیاز بازی بودیم که به دست آوردیم، اظهار کرد: متاسفانه شرایط کرونایی دست و بال همه تیم ها را بسته و ما در بازی اول مقابل «سن ایچ» به دلیل اشتباهات فردی، گل خوردیم و بازی را واگذار کردیم که سعی می کنیم در بازی های پیش رو با تفکر بازی کنیم تا پیروز میدان باشیم.

وی در خصوص قول قهرمانی تیمش عنوان کرد: ما از اول با تمام بازیکنان هم قسم شدیم و انشاالله با خواست خدا قهرمانی را دوباره جشن خواهیم گرفت.

رستمی، سرمربی تیم فوتسال کوثر اصفهان 

انتقاد سرمربی کوثر اصفهان از عملکرد داوری

سرمربی تیم فوتسال کوثر اصفهان گفت: به رغم اینکه تیم داوری بازی امروز از دوستان بنده هستند و زحمات خودشان را در طول بازی کشیدند ولی نحوه قضاوت بازی امروز در حد مطلوب نبود.

سعید رستمی در گفتگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به کادر مجرب تیم مس سونگون افزود: نتیجه بازی امروز در حد شایستگی های بازیکنان ما نبود و اگر داوری قاطعانه بود بازیکنانم حتی می توانستند بازی را با اختلاف زیاد ببرند.

وی اضافه کرد: در ۲ صحنه تکل بازیکن مس روی بازیکن ما رخ داد که معتقد هستم داور باید با کارت قرمز جریمه می کرد که خیلی ملایمانه و در حد تذکر برخورد کرد.

رستمی با بیان اینکه در بعضی از صحنه ها بازیکن بزرگ مس که قابل احترام است با داد خود سوت داور را بر می گرداند، اظهار کرد: شاگردانم در مقابل تیم مدعی قهرمانی مس سونگون به شایستگی بازی کردند و نتیجه ۲ بر صفر خیلی بی انصافی بود.

سرمربی تیم فوتسال کوثر اصفهان با انتقاد از نحوه میزبانی مسئولان برگزاری مسابقات در تبریز خاطر نشان کرد: این حرفم ربطی به میزبانی مردم فهیم آذربایجان ندارد ولی باید بگویم که نباید در شهر تبریز که از تعدد هتل ها برخوردار می باشد هتل داوران و بازیکنان تیم میزبان یکی باشد، چرا که این مسئله شائبه و سوء تفاهم ایجاد می کند که تمام زحمات مسئولین برگزاری مسابقات در این شهر را زیر سوال می برد.

وی با اشاره به تمرینات کم تیمش از شروع لیگ تا کنون اظهار کرد: با تمرینات مداوم، قدرت و شایستگی بازیکنانمان را در بازی های آتی به نمایش خواهیم گذاشت و سعی می کنیم بازیها را پله پله پیش ببریم.

تیم مس سونگون با برد ۲ بر صفر مقابل تیم کوثر در مجموع با ۳ امتیاز در رده چهارم جدول لیگ برتر فوتسال گروه ب قرار گرفت.  

تیم کوثر اصفهان با شکست ۲ بر صفر مقابل مس سونگون ورزقان در مجموع با بدون امتیاز از ۲ بازی در رده ششم گروه ب لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور جای گرفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها