سرمربی خوشه طلایی: در هفته های آینده روند صعودی خواهیم داشت

ساوه - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه گفت: این تیم بازیکنان با کیفیت و توانمندی دارد و بدون تردید در هفته های آینده روند صعودی در جدول رقابت ها خواهیم داشت.

به گزارش ایرنا، «وحید بیاتلو» عضر سه شنبه در پایان دیدار تیمش با مس کرمان که در ورزشگاه شهید چمران ساوه برگزار شد، افزود:  تیم ما در جدول شرایط خوبی ندارد و از نظر بدنی مشکلاتی داریم هرچند باید از سهراب بختیاری زاده بابت بستن این تیم خوب تشکر کنم اما معتقدم که جایگاه خوشه طلایی در انتهای جدول نیست و در آینده حرف های زیادی برای گفتن داریم.

وی با اعتراض به وضعیت زمین مسابقه، گفت: فوتبال در این شرایط کیفیت لازم را نداشت و در اکثر دقایق، بازی مستقیم در دستور کار ۲ تیم قرار گرفت و در نیمه نخست با اینکه بیشتر مالکیت توپ را در اختیار داشتیم اما از موقعیت ها نتوانتسیم استفاده کنیم.

وی گفت: در نیمه دوم نیز روند بازی هر ۲ تیم با احتیاط پیش رفت و در نهایت بدون گل به پایان رسید.

بیاتلو در مورد قضاوت داوران این مسابقه نیز، گفت: داور در این میدان به درستی سوت زد اما در یک صحنه بازیکن مس کرمان که یک کارت داشت و در گوشه زمین لفظ نامناسبی به کار برد، با اینکه داور چهارم شاهد این صحنه بود اما داور وسط قصد دادن کارت زرد دوم به یار حریف را نداشت و هنگامی که من نسبت به این رفتار معترض شدم، اخراجم کرد.

وی گفت: اگر بازیکن مس اخراج می شد شاید با ۱۰ نفره شدن حریف، روند بازی هم تغییر می کرد و شرایط به نفع تیم ما می شد که متاسفانه داور به سادگی از این کار صرفنظر کرد.

سرمربی خوشه طلایی ساوه در مورد آینده تیمش، گفت: فوتبال یک ورزش زمانبر است و قطعا در دیدارهای آینده هفته به هفته بهتر می شویم و در جدول نیز روندی صعودی خواهیم داشت.

وی گفت: هدف باشگاه برای لیگ امسال صعود به لیگ برتر است اما اکنون کمی شرایط سخت شده ولی هرگز ناامید نمی شویم و تا پایان رقابت ها ۲۹ مسابقه پیش رو داریم و می توانیم دست به کار بزرگی بزنیم.

بیاتلو گفت: ۶ بازیکن مصدوم داریم که برخی از آنها از یاران اصلی تیم خوشه طلایی هستند و با بازگشت آنها بدون تردید روند نتیجه گیری تیم هم بهتر می شود.

وی گفت: امیدواریم با توجه به اینکه روند بازسازی زمین چمن ورزشگاه فجر در حال انجام است و شاید تا یک ماه آینده ادامه داشته باشد، بتوانیم در شهری دیگر و در زمینی مناسب میزبان حریفان باشیم.

دیدار تیم های خوشه طلایی و مس کرمان از هفته ششم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال باشگاههای کشور با نتیجه مساوی بدون گل پایان یافت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها