تساوی پرگل تیم‌های گیتی‌پسند اصفهان و فردوس قم

اصفهان- ایرنا- دیدار تیم‌های فوتسال گیتی ‌پسند اصفهان و فردوس قم روز سه شنبه با نتیجه تساوی سه بر سه پایان یافت.

به گزارش ایرنا، تیم فوتسال گیتی ‌پسند و فردوس قم از هفته دوم لیگ برتر عصر امروز از ساعت ۱۷:۳۰ در سالن مخابرات اصفهان برگزار شد و در پایان هر ۲ تیم به تساوی پرگل سه بر سه رضایت دادند.

تیم فوتسال فردوس قم که امسال با خرید امتیاز محمد سیما به لیگ برتر پا گذاشته با بازیکن جوان و با انگیزه هفته قبل کراپ الوند قزوین را با نتیجه سه بر سه متوقف کرد تا نشان دهد تیم دست و پا بسته ای نیست، از سوی دیگر گیتی پسند در قرچک  هفت بر چهار منصوری را شکست داد تا با جشنواره گل در زمین حریف خط و نشان برای دیگر تیم ها بکشد.

در بازی امروز هر ۲ تیم عملکرد خوبی داشتند و تیم میهمان فرصت‌های خوبی برای گلزنی داشت که سه موقعیت آنها تبدیل به گل شد و تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان نیز که هجومی کار را دنبال می‌کرد و موقعیت هایی روی دروازه حریف تدارک دید و سه گل به ثمر رساند ولی هر چه تلاش کرد نتوانست پیروز میدان شود.

در این دیدار برای تیم گیتی‌پسند اصفهان علیرضا وفایی و قدرت بهادری و علی اصغر حسن زاده گلزنی کردند و ۲ گل تیم فردوس قم را  روح الله ایثاری و یک گل وحید نوری به ثمر رساند.

این دیدار را علی پور افشار، محمدعلی سیاحی، ولی الله رضایی علی اسماعیل سزاری قضاوت کردند و عباس رنجی ناظر داورن این دیدار را برعهده داشت.

این دیدار به دلیل شرایط ویروس کرونا بدون تماشاگر برگزار شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها