زیدان: اظهارنظر کومان در مورد داوری دیدارهای رئال آزاردهنده است

تهران- ایرنا- «زین الدین زیدان» با اشاره به اظهارات سرمربی بارسلونا در مورد عملکرد داوری در پیروزی سه بر یک رئال برابر ایبار، گفت که اظهارنظر آشکار «رونالد کومان» در مورد داوری آزاردهنده است.

به گزارش ایرنا، یکی از صحنه‌های جنجال برانگیز زمانی رخ داد که ضربه سر «یوشینوری موتو» در محوطه جریمه رئال به طور غیرعمد به بازوی سرخیو راموس برخور کرد و به اعتقاد کومان باید در این صحنه پنالتی اعلام می‌شد.

زیدان در پاسخ به سوالی در مورد اظهارات کومان گفت: این موضوع مرا آزار می‌دهد چون من هرگز در کار داوران دخالت نمی‌کنم. داوران جزوی از فوتبال هستند و درست مثل بازیکنان و یا همه ما در زندگی ممکن است مرتکب اشتباه شوند. با احترام به اظهارنظر کومان، در این مورد چیزی نمی‌گویم چون فقط به بازی فردا برابر گرانادا فکر می‌کنم.

زیدان در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه پس از اعتراض بارسا به داوری‌ها، پنج پنالتی علیه رئال گرفته شده و آیا این اتفاق دلیل پشت پرده‌ای دارد یا خیر، اظهار داشت: وقتی حرف از مادرید و داوران در میان باشد، حرف‌های زیادی هم زده می‌شود و این چیزی است که رئال باید به آن عادت کند. حرف زدن در مورد این موضوعات کمی آزاردهنده است؛ ما مشتاق حرف زدن در مورد بازی فردا هستیم چون باید تمرکز خودمان را حفظ کنیم.

براساس اعلام زیدان، «لوکا مودریچ» در دیدار فردا رئال را همراهی نخواهد کرد البته عمده دلیل آن احتیاط و درو نگه داشتن وی از مصدومیت است.

مرد فرانسوی در خصوص «ادن هازارد» نیز همچنان صبور بوده و مدعی است که شرایط ستاره بدشانس بلژیکی حالا بهتر شده است.

با توجه به اینکه بخت آزمایی کریسمس در اسپانیا سه‌شنبه برگزار می‌شود، زیدان در پاسخ به این پرسش که در صورت برنده شدن کدام بازیکن را خواهد خرید، گفت: دوست دارم این پول برای مصرف دیگری پس‌انداز شود؛ شرایط پیچیده است، بنابراین قرار نیست برای هرچیزی بهانه بگیریم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =

سرخط اخبار ورزش