سرمربی تیم قشقایی شیراز: پس از چهار باخت فشار روی بازیکنان ما زیاد بود

شیراز-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال شهدای قشقایی شیراز گفت: پس از چهار باخت پی درپی، فشار روی بازیکنان ما زیاد بود زیرا ۲ باخت خانگی هم داشتیم.

به گزارش ایرنا داریوش هرمزی، عصر سه‌شنبه پس از بازی تیم شهدای قشقایی شیراز با خیبرخرم آباد، افزود: اگر دقیقه دوم بازی، ضربه مهاجم ما به جای برخورد به تیر دروازه، تبدیل به گل شده بود هم اینک تیم برنده بازی بودیم.

وی اضافه کرد: تمام تمرکز بازیکنان ما روی گل نخوردن بود و این موضوع کار را دشوار کرد زیرا آنها استرس داشتند که دو باره بازی را نبازند.

هرمزی ادامه داد: از بازیکنان تیمم راضی هستم و این بازی دیگر تمام شد و تمام فکر و ذکر ما برای دیدار هفته آینده مقابل تیم همشهریمان فجر شهید سپاسی شیراز است.

وی بیان داشت: برای بازی مقابل فجر، بازیکن محروم نداریم و از فردا (چهارشنبه) تمرینات خود را آغاز خواهیم کرد.

دیدار تیم‌های شهدای قشقایی شیراز و خیبرخرم آباد عصر سه‌شنبه در ورزشگاه پارس شیراز و از هفته ششم رقابت‌های فوتبال دسته یک کشور با نتیجه مساوی بدون گل پایان یافت.

با پایان یافتن هفته ششم، تیم پارس جم جنوبی بوشهر با ۱۴ امتیاز در صدر جدول ایستاد، تیم استقلال اهواز با ۱۳ امتیاز در تعقیب صدرنشین است، تیم‌های ملوان انزلی، هودار تهران، فجر شهید سپاسی شیراز و مس کرمان هم ۱۱ امتیازی هستند و به ترتیب در رده سوم تا ششم قرار دارند.

تیم شهدای قشقایی شیراز با چهار امتیاز همچنان در همان رده پانزدهم باقی ماند و تیم خیبرخرم آباد هم با ۶ امتیاز به رده دوازدهم رفت.

در رقابت‌های فوتبال دسته یک باشگاه‌های ایران جام آزادگان ۱۸ تیم شرکت دارند و پس از انجام ۳۴ بازی، تیم‌های اول و دوم جدول راهی لیگ برتر دوره بیست و یکم خواهند شد و ۲ تیم انتهای جدول به دسته دوم سقوط می‌کنند.

تیم‌های خوشه طلایی ساوه و نود ارومیه هم به ترتیب با سه و یک امتیاز در قعر جدول هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha