کمیته انضباطی فدراسیون هندبال آرای چهار پرونده را اعلام کرد

تهران- ایرنا- کمیته انضباطی فدراسیون هندبال با حضور اعضا و نمایندگان وزارت ورزش و جوانان تشکیل جلسه داد و آرای خود را در خصوص چهار پرونده اعلام کرد.

به گزارش ایرنا، آرای کمیته انضباطی فدراسیون هندبال در خصوص این چهار پرونده را به شرح ذیل است: 
 
۱- در خصوص رفتار خارج از روحیه ورزشی سروش عرشی سرمربی تیم هندبال پرواز هوانیروز: سروس عرشی با توجه به گذراندن محرومیت یک جلسه‌ای، به دو جلسه محرومیت تعلیقی و تذکر کتبی درج در پرونده محکوم شد.

۲- در خصوص رفتار خارج از روحیه ورزشی مهرداد صمصامی بازیکن تیم فرازبام خائیز دهدشت: مهرداد صمصامی به پرداخت ۱۰ میلیون تومان جریمه نقدی و ۶ ماه محرومیت تعلیقی تا پایان سال جاری محکوم شد.

۳- در خصوص عدم حضور تیم بانوان کربنات سدیم فیروز آباد در دور برگشت از مرحله اول لیگ برتر هندبال بانوان باشگاه های کشور: با توجه به ارائه مستندات و تائیدیه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر مثبت بودن تست کرونا ۱۱ نفر از اعضای این تیم، مقرر شد مسابقه هایی که تیم کربنات سدیم فیروز آباد مقابل تیم‌های هم گروه خود در مرحله برگشت لیگ برتر بانوان کشور در مشهد حاضر نشده، بنا بر صلاحدید کمیته مسابقات فدراسیون در هر زمانی که تعیین شود، منوط به پرداخت کلیه هزینه‌های جانبی تیم‌های هم گروه توسط تیم کربنات سدیم به صورت معوقه برگزار شود.

۴- در خصوص عدم پرداخت مطالبات سینا نورورزی نژاد بازیکن از سوی تیم مهراز قم: تیم مهراز قم باید ظرف مدت ۲۰ روز از تاریخ ابلاغ رای مطالبات سینا نوروژی نزاد مبلغ ۷ میلیون تومان که طی قرارداد منعقد شده فی مابین طرفین در فدراسیون هندبال به ثبت رسیده است، پرداخت کند.

همچنین حمیدرضا عزتی دبیر کل فدراسیون هندبال در خصوص پرونده تیم سربداران  سبزوار در لیگ برتر هندبال سال گذشته در کمیته انضباطی افزود: بررسی این پرونده به دلیل پیچیدگی آن و مسائل مختلف چندین ماه طول کشید و کمیته انضباطی فدراسیون در چندین جلسه با حضور نمایندگان وزارت ورزش و جوانان تشکیل جلسه داد و با دقت نظر در خصوص احقاق حق طرفین با وسواس خاصی این موضوع را مورد بررسی قرار داد. 

عزتی گفت: با توجه به اینکه باشگاه اشتادسازه در چند بازی آخر لیگ حمایت مالی از تیم سربداران سبزوار را بر عهده گرفت و با عنایت به اظهارات مدیرکل و رئیس هیات هندبال وقت استان خراسان رضوی و طرفین پرونده، پس از بررسی‌های بسیار و چند  باره با توجه به اینکه تنها قرارداد مالی بازیکنان در فصل پیش با باشگاه سربداران سبزوار بود، مقرر شد هر بازیکن به تناسب قرارداد و تعداد بازی‌هایی که برای تیم اشتادسازه انجام داده از این باشگاه مبلغی را دریافت کند که این حکم پس از بررسی و تعیین تعداد بازی‌ها و مبالغ قراردادها به بازیکنان و باشگاه اشتادسازه ابلاغ خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =

سرخط اخبار ورزش