مهاجری: زمین چمن ورزشگاه ساوه بیشتر برای فوتبال ساحلی مناسب است

ساوه - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال مس کرمان از کیفیت نامناسب زمین مجموعه ورزشی شهید چمران ساوه انتقاد کرد و گفت: این زمین بیشتر برای مسابقات فوتبال ساحلی مناسب است و برای یک بازی فوتبال شرایط و استانداردهای لازم را ندارد.

به گزارش ایرنا، «رضا مهاجری» عصر سه شنبه در پایان مسابقه تیم های خوشه طلایی و مس کرمان که از ساعت ۱۴ به قضاوت میثم حیدری در ورزشگاه شهید چمران ساوه برگزار شد، اظهار داشت: نحوه برگزاری مسابقه امروز با خوشه طلایی جای تاسف دارد و من در ابتدای مسابقه با ناظر، داور، فدراسیون و کمیته اجرائی در این رابطه صحبت کردم و به آنها گفتم که اولویت و وظیفه شما باید حفظ سلامت بازیکنان باشد.

وی افزود: متاسفانه به هشدارهای ما توجهی نشد و بازی در این زمین سبب شکسته شدن نازک نی پای بازیکن تیم ما و مصدوم شدن یکی از نفرات خوشه طلایی از ناحیه رباط صلیبی شد.

سرمربی مس کرمان گفت: جالب این است که حریف از اینکه کیفیت زمین تمرکز ما را بر هم می زند خوشحال بود در حالی که نمی دانند ما با این همه تجربه می دانیم باید چکار کنیم اما واقعا باید فکر کنیم که با این شرایط،  فوتبال کشور به کجا می رود که باید در این زمین که حتی نیمی از شرایط برگزاری یک مسابقه فوتبال را ندارد شاهد برگزاری دیدار و مصدومیت شدید بازیکنانی باشیم.

نمایی از کیفیت زمین ورزشگاه محل دیدار خوشه طلایی و مس کرمان

وی با درخواست از مسئولان برای رسیدگی به ورزشگاه ساوه، اظهار داشت: چگونه است که در کرمان با دقت همه موارد را بررسی و اگر موردی از نظر استانداردها رعایت نشود ما را مواخذه می کنند اما همین دوستان اجازه برگزاری مسابقه در چنین زمینی را می دهند.

وی گفت: از دقیقه اول بازی نیمکت حریف فشار زیادی روی داوران مسابقه وارد کرد در حالی که امروز مس کرمان از سوت ها زیان دید زیرا داور گل درست ما در اواخر نیمه دوم را به اشتباه آفساید اعلام کرد و یک پنالتی هم برای ما اعلام نشد.

مهاجری گفت: همه اسناد،  مدارک و تصاویر نشان می دهد که در پنج مسابقه از ۶ هفته لیگ دسته اول مس کرمان از جانب داوری ها دچار زیان شده و دست کم چهار امتیاز در این بازی ها از دست داده ایم.

وی گفت: همه تیم ها برای لیگ امسال متحمل هزینه های زیادی شده اند و سلامت بازیکنان در درجه نخست اولویت قرار دارد بنابراین از متولیان امر درخواست می کنم که به وضعیت این گونه زمین ها رسیدگی کنند زیرا ورزشگاهها باید شرایط و استانداردهای لازم برای مسابقه را داشته باشند و اینگونه نباشد که امروز سرمربی حریف اخراج شد اما فقط پنج متر دورتر از نیمکت روی سکوها باز هم با بازیکنانش ارتباط داشت.

وی با تمجید از بازیکنان تیمش، گفت: در این شرایط و کیفیت زمین موقعیت چندانی به حریف ندادیم و حتی چند موقعیت مناسب داشتیم و یک بار هم گلزنی کردیم که داور با عجله پرچم زد و ما را از سه امتیاز محروم کرد.

مهاجری گفت: برای محمود شفیعی بازیکن مس کرمان که از ناحیه نازک نی پا دچار شکستگی و به بیمارستان منتقل شد و همچنین یکی از بازیکنان مصدوم خوشه طلایی که به دلیل اهمال ناظرین مسابقه به چنین سرنوشتی دچار شدند،  آرزوی سلامتی و بهبودی کامل دارم.

گفتنیست؛ به دلیل تخریب چمن ورزشگاه شهید چمران ساوه و برای ترمیم برخی از نقاط آن از ماسه استفاده شده است.

دیدار تیم های خوشه طلایی ساوه با مس کرمان در هفته ششم رقابت های لیگ آزادگان بدون گل به پایان رسید تا نماینده ساوه همچنان بدون بُرد و با سه امتیاز در رده های آخر جدول قرار گیرد.

  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها