۲ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۳۷
کد خبرنگار: 2485
کد خبر: 84158058
۰ نفر

برچسب‌ها

بررسی ۴۰۰ پیشنهاد بودجه‌ای در کمیسیون کشاورزی مجلس

تهران-ایرنا- سخنگوی کمیسیون کشاورزی‌آب و منابع طبیعی مجلس از بررسی ۴۰۰ پیشنهاد بودجه ای در کمیسیون مبتوع خود خبر داد و گفت: این پیشنهادات بعد از بررسی و نهایی شدن در قالب نامه‌ای به کمیسیون تلیق ارائه خواهد شد.

«معین‌الدین سعیدی» روز سه‌شنبه با تشریح جلسه امروز کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس به خبرنگار سیاسی ایرنا گفت: در جلسه امروز سردار غلامرضا سلیمانی در کمیسیون حضور یافت و برنامه ها و سرفصلهای مربتط با بسیج سازندگی مورد بررسی اعضا قرار گرفت.

نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی افزود: در جلسه امروز کمیسیون پیشنهادهایی از سوی نمایندگان مطرح شد که این پیشنهادات فعلا باید بررسی شوند کضمن اینکه دوستان دولت در برخی از حوزه‌ها با این پیشنهادها موافق نبودند.

سعیدی خاطرنشان کرد: به عنوان مثال یکی از پیشنهادات ارائه شده این بود که هزینه‌های ایجاد کنترل حجمی بر چاه‌های کشاورزی حتما باید از سوی وزارت نیرو تامین شود و هزینه‌ای برای کشاورز نداشته باشد.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی ادامه داد: در جلسه امروز درنهایت حدود ۴۰۰ پیشنهادی که از سوی نمایندگان کمیسیون در حوزه بخش کشاورزی مطرح شده بود به صورت کامل بررسی و نهایی شد که در قالب یک نامه از سوی رییس کمیسیون مربوطه به کمیسیون تلفیق مجلس ارائه خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

سرخط اخبار سیاست