شهرداری گنبد و ورامین پیروز روز نخست لیگ برتر والیبال نشسته کشور

گنبدکاووس - ایرنا - نخستین روز مسابقات گروه الف لیگ برتر والیبال کشور در گنبدکاووس با پیروزی و نتایج مشابه سه بر صفر تیم میزبان و شهرداری ورامین پایان یافت.

مسابقات گروه الف لیگ برتر والیبال نشسته مردان کشور امروز سه‌شنبه باحضور چهار تیم شهرداری ورامین، شهرداری ارومیه، پالایش نفت آبادان و شهرداری گنبد در سالن المپیک گنبدکاووس آغاز شد که تیم شهرداری ورامین در بازی نخست امروز با نتیجه ۲۵ بر ۱۲ در گیم اول و ۲۵ بر ۹ در دو گیم بعدی موفق به شکست تیم شهرداری ارومیه شد.

در بازی دوم امروز که بین دو تیم شهرداری گنبدکاووس و پالایش نفت آبادان برگزار شد، تیم میزبان در گیم نخست با اقتدار نتیجه را ۲۵ بر ۱۲ به سود خود پایان داد.

در گیم دوم بازیکنان تیم پالایش نفت آبادان بازی را بهتر از وقت ابتدایی آغاز کردند ولی تیم میزبان که توانست بازی را در اختیار بگیرد و با استفاده از سرویس‌های هدفمند ۲۵ بر ۲۲ به برتری رسید.

در وقت سوم این دیدار با اینکه ۲ تیم بازی برابری را دنبال کردند و در مقاطعی نیز تیم پالایش نفت آبادان از میزبان پیش بیفتند اما در اواخر این گیم بازیکنان تیم شهرداری گنبدکاووس موفق شدند نبض بازی را در دست گرفته و ۲۵ بر ۱۹ پیروز این گیم و بازی شوند.

سرمربی تیم والیبال نشسته شهرداری گنبدکاووس در پایان این بازی به خبرنگار ایرنا گفت: از بازیکنان تیم به جهت رعایت تاکتیک‌های برنامه ریزی شده راضی هستم.

فرشید عاشوری افزود: هرچند تیم شهرداری گنبدکاووس از بازیکنان بومی بهره می‌برد اما همه با دل و جان به مصاف رقیبان می‌رویم تا بتوانیم دل مردم را شاد کنیم.

وی بیان کرد: کمک‌های مالی که به تیم شده در مقابل دیگر تیم‌ها ناچیز است و از همین رو با مشکلاتی مواجه‌ هستیم اما تلاش داریم در صدر گروه الف قرار گرفته و مراحل بعدی مسابقات را با روحیه بالا دنبال کنیم.

سرمربی تیم پالایش نفت آبادان نیز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: شیوع کرونا از کیفیت برگزاری همه بازی‌ها کاسته است.

عبدالزهرا سیلاوی افزود: دستمان روی نیمکت خالی بود زیرا ۲ تن از بازیکنان به‌دلیل ابتلا به کرونا نتوانستند ما را در این مسابقات همراهی کنند مضاف براینکه این بیماری نگذاشت تا قبل از شروع این رقابت‌ها، بازی تدارکاتی داشته باشیم.

مطابق برنامه اعلامی در روز دوم این مسابقات صبح فردا چهارشنبه تیم‌های شهرداری ارومیه و شهرداری گنبدکاووس به مصاف هم می‌روند و عصر همان روز نیز تیم های شهرداری ورامین و پالایش نفت آبادان با هم دیدار می‌کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =

سرخط اخبار استان‌ها