مربی تیم فوتبال شهرخودرو: محکوم به پیروزی هستیم

مشهد- ایرنا- مربی تیم فوتبال شهر خودرو گفت: در بازی مقابل تیم آلومینیوم اراک محکوم به پیروزی هستیم و امیدواریم سه امتیاز خانگی این بازی را کسب کنیم.

محمد نوازی عصر سه شنبه در نشست خبری پیش از بازی با تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: بعد از بازی با گل گهر شرایط سختی داریم اما همه چیز را فراموش کردیم.

وی ادامه داد: فردا با یک تیمی بازی داریم که پارسال در لیگ دسته یک، قهرمان شده است و بازیکنانش با انگیزه هستند و بهترین تاکتیک آنها دویدن در زمین است اما ما هم  تلاش می‌کنیم با جوانان و اهدافی که نسبت به این بازی داریم هجومی بازی کنیم تا سه امتیاز بازی خانگی را کسب کنیم.

او با اشاره به ۲ باخت متوالی تیم شهرخودرو گفت: کار خود را انجام می‌دهیم و تحت فشار نیستیم تیم ما جوان است و صبر و حوصله می‌خواهد. کار و عمل کردن ما بازی به بازی مهم است. مالکیت توپ را در بازی‌ها در دست داریم و برای فردا برنامه جدیدی داریم تا در زمین خود سه امتیاز را بگیریم.

سرمربی تیم آلومینیوم اراک نیز که به نشست خبری نرسیده بود با ارسال صوت خود اظهار داشت: تیم شهر خودرو با این که نتایج اخیر خود را واگذار کرده است ولی زیبا فوتبال بازی می‌کند. این تیم تغییرات زیادی هم در ترکیب داشته است با این حال امیدواریم فردا بازی خوبی در مقابل آنها انجام دهیم و ه طور قطع یکی از بازی‌های خوب این هفته خواهد شد.

رسول خطیبی افزود: در بازی فردا محسن ربیع‌خواه و محمد ایران پوریان دو بازیکن مصدوم ما هستند اما محروم نداریم.

وی ادامه داد: شهرخودرو تیمی مالک محور است و از جیب خودش هزینه می‌کند و ما باید مدیون این افراد باشیم. برای مالک و باشگاه شهرخودرو آرزوی موفقیت می کنم و با این وجود امیدوارم فردا ما پیروز شویم و بعد از بازی فردا، شهرخودرو به روزهای خوب خود بازگردد.

در ادامه مسابقات لیگ برتر فوتبال فردا تیم شهرخودرو و تیم آلومینیوم اراک از ساعت ۱۵ و ۴۵ دقیقه در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد با هم مسابقه خواهند داد.

هم اینک تیم شهرخودرو از هفت مسابقه با کسب هفت امتیاز در رتبه چهاردهم و تیم آلومینیوم با کسب ۹ امتیاز در رتبه هفتم جدول ۱۶ تیمی لیگ برتر فوتبال قرار دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها