کارگاه ۷ روزه هنری با موضوع پسماند و بازیافت در پایتخت اجرا می شود

تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران اعلام کرد: موضوع پسماند و بازیافت بسیار برای شهر تهران ضرورت دارد به همین خاطر از تمامی هنرمندان سراسر کشور و هنرمندان ایرانی در سراسر دنیا دعوت می شود تا در این کارگاه ۷ روزه هنری شرکت کنند.

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ برزین ضرغامی با اشاره به انتشار فراخوان شرکت در کارگاه هنری (آنلاین) با موضوع پسماند و بازیافت، گفت: یکی از دغدغه های مهم مدیریت شهری در شرایط کنونی، موضوع پسماند است.

وی افزود: اگرچه اتفاقات خوبی در زمینه پسماند در شهر تهران رخ داده، اما ضرورت دارد که در حوزه آموزش شهروندی نیز اکران هایی در سطح شهر تهران داشته باشیم.

ضرغامی با اشاره به اینکه این کارگاه برای نخستین بار با حضور ۵ استاد فعالیت خواهد کرد، ادامه داد: استاد مصطفی اسداللهی، استاد علیرضا مصطفی زاده، استاد فرزاد ادیبی، استاد جمال رحمتی و استاد اونیش امین الهی که دعوت ما را برای تدریس این کارگاه هنری حضور دارند.

وی گفت: موضوع پسماند یک موضوع جهانی است به همین دلیل از هنرمندان ایرانی که در خارج از کشور زندگی می کنند هم درخواست کردیم تا در این فراخوان شرکت کنند.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران اظهار کرد: هنرمندان می توانند تا پایان روز پنجشنبه ۴دی ماه رزومه و تصویر ۵ نمونه از آثار خود را (منتشر شده دارای سفارش دهنده و یا منتخب جشنواره‌ها) به همراه شماره تماس در قالب یک فایل پی دی اف(حداکثر ۵مگابایت) به نشانی اینترنتی farhangi.tablighat@yahoo.com ارسال کنند.

ضرغامی افزود: آثار ارسالی بررسی و در صورت تایید، برای حضور در کارگاه با هنرمند تماس گرفته خواهد شد.

وی گفت: این کارگاه هنری از روز شنبه ۶ دی تا روز جمعه ۱۲ دی ماه ۱۳۹۹بصورت آنلاین و مجازی برگزار خواهد شد و بعد از آن هم داوری آثار برگزیده در سه رده A,B,C نهایی خواهند شد که این آثار توسط سازمان زیباسازی برای اکران در شهر تهران خریداری می‌شوند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =

سرخط اخبار استان‌ها