تیم فوتسال فرش آرای مشهد حفاری اهواز را شکست داد

مشهد- ایرنا- تیم فوتسال فرش آرای مشهد با نتیجه پنج بر سه تیم حفاری اهواز را شکست داد.

به گزارش خبرنگار ایرنا در ادامه هفته دوم مسابقات لیگ برتر فوتسال از گروه "ب" این مسابقات تیم فوتسال فرش آرای مشهد در سالن ورزشی شهید بهشتی این شهر از تیم حفاری اهواز میزبانی کرد.

در نیمه نخست این دیار ابتدا تیم فرش آرا با گل محسن محمدزاده از تیم مهمان پیش افتاد اما در ادامه همین نیمه احمد ملاعلی از تیم حفاری اهواز کار را به تساوی کشاند و این نیمه با تساوی پایان یافت.

در شروع نیمه دوم تیم فرش آرا کار را توفانی آغاز کرد و توسط علی رستمی، مجید خزایی و امین مجیدی پور سه مرتبه دیگر درواز تیم حفاری را باز کرد و نتیجه چهار بر یک شد. اما رشید قلی پور نیز دو گل دیگر برای تیم مهمان به ثمر رساند تا اختلاف دو تیم کم شود.

در ادامه این نیمه، تیم میزبان گل پنجم خود را توسط علی رستمی وارد دروازه تیم حفاری کرد و این بازی در نهایت با نتیجه پنج بر سه به نفع فرش‌آرا به پایان رسید.

سرمربی و سرپرست تیم ملی فوتسال نیز این بازی را از نزدیک تماشا کردند.

تیم فرش آرا در بازی بعدی خود روز هفتم دی ماه به دیدار تیم سن ایچ ساوه می‌رود و تیم حفاری اهواز هم در این روز با تیم راگای تهران مسابقه خواهد داد.

بر اساس قرعه‌کشی انجام شده در روز نوزدهم شهریور ماه تیم‌ها در ۲ گروه هفت تیمی قرار گرفتند که تیم‌های گیتی‌پسند، ستارگان ورامین، شهروند ساری، محمد سیمای قم، مقاومت البرز، اهورای بهبهان و کراپ الوند در گروه نخست و تیم‌های فرش‌آرای مشهد، مس سونگون، سن‌ایچ ساوه، حفاری خوزستان، ‌هایپر شاهین ‌شهر، ایمان سبز شیراز و فودکای تهران در گروه دوم با هم رقابت می‌کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها