۲ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۲۱
کد خبرنگار: 3046
کد خبر: 84158003
۲ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

قم در بی اثرکردن تحریم‌های اقتصادی موفق عمل کرد

قم-ایرنا- استاندار قم با اشاره به تلاش های انجام شده برای خنثی کردن تحریم های ظالمانه دشمنان، گفت: عملکرد قم در راستای رونق تولید و مقابله با آثار این تحریم ها موفق بوده است.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا، بهرام سرمست در جلسه کارگروه اقدام (مقابله با تحریم) استان قم طی سخنانی تلاش برای بی کم اثرکردن تحریم ها را اولویت دولت دانست و افزود: در استان قم نیز تلاش مسئولان همواره بر حمایت از تولید و فعالان اقتصادی بوده است.

استاندار قم، طرح کارت ویژه سرمایه گذاران برای ملاقات خصوصی با مدیریت استان را مورد توجه قرار داد و گفت: حل مشکلات سرمایه گذاران و اشتغال آفرینان همواره مورد تاکید مدیریت استان می باشد و برنامه های منظم سه شنبه های اقتصادی گام موثری در تحقق شعار جهش تولید در استان بوده است.

وی در ادامه امنیت سرمایه گذاری را بسیار حائز اهمیت دانست و افزود: تعامل دستگاه های نظارتی در استان قم در این راستا مطلوب بوده است.

سرمست با اشاره به همدلی مسئولان استان برای توسعه ی اشتغال و کارآفرینی افزود: از عملکرد حمایتی تشکیلات قضایی و سایر دستگاه های حاکمیتی رضایت داریم.

استاندار قم استفاده از نظرات مشورتی سایر دستگاه ها در جلسات را نیز از سیاست های مدیریت استان دانست و خاطرنشان کرد: معتقد به استفاده از همه ظرفیت ها در راستای بهبود وضعیت معیشتی، امنیتی و اجتماعی هستیم.

سرمست بیان کرد: کارگروه اقدام می تواند جنبه مشارکت همه مسئولان در پیشبرد برنامه های نظام را تقویت کند./

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها