سرمربی شهرداری آستارا: ۳ امتیاز ارزشمند را به‌دست آوردیم

ارومیه- ایرنا- سرمربی موقت شهرداری آستارا گفت: بازی حساس را مقابل تیم باانگیره ۹۰ به نفع خودمان با پیروزی به پایان رسانده و به سه امتیاز ارزشمند دست یافتیم.

یاشین سزاوار روز سه‌شنبه بعد از برد تیمش برابر ۹۰ ارومیه در چارچوب رقابت‌های لیگ فوتبال دسته اول باشگاه‌های کشور در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در برابر تیم جوان و با انگیزه ۹۰ که بازیکنانشان بسیار جنگنده برای پیروزی تلاش می‌کردند عملکرد خوبی داشتیم و موفق شدیم از روی نقطه ضعف آنها به گل برسیم.

وی با تمجید از میزبانی ارومیه‌ای‌ها گفت: این بازی حکم بازی شش امتیازی را برای ما داشت و خوشحالیم به نتیجه مدنظر دست یافتیم.

وی در مورد سرمربی جدید این تیم افزود: امروز دومین بازی به عنوان سرمربی موقت روی نیمکت حضور داشتم و با حضور "پایان رافت" به‌عنوان سرمربی جدید این تیم و نماد فوتبال آستارا می‌تواند با غیرت و تعصبی که در بین بازیکنان وجود دارد در ادامه فصل عملکرد قابل قبولی به نمایش بگذاریم.

سرمربی موقت شهرداری آستارا افزود: تیم ما یک تیم بومی است که بیش از ۸۰ تا ۹۰ درصد بازیکنان آن از استان گیلان جذب شده و با توجه به اینکه از لیگ دسته ۳ تاکنون با کمترین تغییر حضور داشته‌ایم، تیممان هماهنگی بسیار خوبی دارد.

تیم شهرداری آستارا در هفته ششم لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور در ارومیه برابر ۹۰ این شهر با یک گل به پیروزی رسیده و به رده هفتم صعود کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها