تیم فوتبال ۹۰ ارومیه به شهرداری آستارا باخت

ارومیه- ایرنا- تیم ۹۰ ارومیه در هفته ششم لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور برابر شهرداری آستارا نیز تن به شکست داد.

به گزارش ایرنا، در این مسابقه که عصر امروز، سه‌شنبه در ورزشگاه تختی ارومیه با قضاوت مصطفی بینش و با کمک‌های مسلم رحیم خانی، محسن حکیم و میثم عباسپور و در هوایی سرد برگزار شد، تیم شهرداری آستارا با تک گل "سعید دلاور" در دقیقه ۸۴ به پیروزی رسید.

در این مسابقه تیم ۹۰ در بسیاری از دقایق مسابقه، بازی برتری نسبت به میهمان خود انجام داد و ۲ بار نیز تیر دروازه شهرداری آستارا را به لرزه درآورد.

نماینده ارومیه در دقایق پایانی بازی نیز بازی را در اختیار داشت و حملات پراکنده‌ای روی دروازه حریف انجام داد ولی در نهایت این تیم متحمل یک شکست دیگر در خانه خود شد.

میررسول حسینی، مهدی محمدی، محمد زینالی، علی بشیری، اکبر صفرزاده، هادی آقازاده، عماد علیپور، آرمان سوداگر، آرمین مصطفوی، بهمن رسول‌پور و فرزاد نبی‌زاده ترکیب اولیه ۹۰ را تشکیل می‌دادند و اشکان توانای بیجی، رضا فخری، سعید دلاور، پویا عزیزپور، بهزاد سلطانی، مهرگان گلبرگ، امین حقده، جابر نصیری، مسعود رمضانی، سعید طالبی مامودان و عارف اکبری برای تیم شهرداری آستارامیدان آمدند.

تیم ۹۰ همچنان که به‌دلیل محرومیت از پنجره نقل و انتقالات قادر به استفاده از بازیکنان جدید خود نیست در این بازی نیز همچون بازی‌های گذشته از بازیکنان جوان و بومی خود استفاده کرد، با این وجود در نیمه اول در چند نوبت تا مرز باز کردن دروازه نماینده بوشهر نیز پیش رفت ولی موفق به گلزنی نشد.

با این نتیجه تیم ۹۰ ارومیه تنها با یک امتیاز از ۶ بازی در رده آخر باقی ماند و شهرداری آستارا به رده هفتم صعود کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha