۲ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۳۸
کد خبرنگار: 1250
کد خبر: 84157915
۰ نفر

برچسب‌ها

شهردار رودهن منصوب شد

 تهران - ایرنا - با پیشنهاد شورای اسلامی شهر رودهن و حکم استاندار تهران، مهردادحنیفی به عنوان شهردار جدید رودهن معرفی و منصوب شد.

به گزارش ایرنا، این مراسم که روز سه شنبه با حضور مسوولان استانی و شهرستانی در محل ساختمان شورای شهر رودهن برگزار گردید، مهرداد حنیفی به سمت شهرداری رودهن انتخاب و از زحمات بهنام بابایی به عنوان سرپرست شهرداری تقدیر شد.  

مهدی حیدری، فرماندار شهرستان دماوند در این مراسم اظهار داشت: رودهن به عنوان نمادی از شرق استان تهران است که باید در جایگاه واقعی قرار گرفته و به حق واقعی خود دست یابد. 

وی با بیان اینکه امیدواریم شهر رودهن در مسیری قرار گیرد که حواشی گذشته را نداشته باشد، افزود: شهرداری و شورای اسلامی باید با تمام توان در کنار مردم شریف منطقه بتوانند در جهت ارتقا و پیشرفت شهر قدم بردارند.

این مقام مسئول بیان داشت: انتظار ما بر عدم تکرار اتفاقات گذشته در این منطقه است، چرا که این اتفاقات بی انصافی در حق مردم شریف و با سابقه فرهنگی رودهن است.

حیدری گفت: یکی از اتفاقاتی که موجب شد توسعه رودهن با توقف دو ساله ای مواجه شود، عدم همدلی افراد بود؛ اعضای شوراهای اسلامی و تمام بدنه شهرداری باید در کنار یکدیگر هدف مشترک داشته باشند.

فرماندار دماوند با اشاره به اینکه شهردار جدید رودهن فرزند این شهر است و با توجه به سوابقی که در مجموعه شهرداری دارد، می تواند منشا خیر و برکت برای شهر رودهن باشند، افزود: انتظار ما بر این است که شرایط بومی گرایی موجب توقف سیاست های قانونمند نشود و با تعامل بیشتر نسبت به وظایف محوله اجرایی اقدام شود.

وی خاطرنشان کرد: مجموعه شهرداری رودهن نیازمند برنامه ای جدید وجدی است و باید تیمی اجرایی و کارآمد ایجاد شود که به مردم خدمت کرده و در کنار مجموعه شورا و شهرداری حرکت کند؛ شهردار باید در اصلاحات پیش رو محکم و با اقتدارعمل کرده و بیشترین تعامل را با اعضای شورای اسلامی شهر داشته باشند.

این مقام مسئول گفت: همچنین ازسرپرست پیشین شهرداری تشکر می‌کنیم که دراین مدت ثبات خوبی در شهر ایجاد کرده و با تعامل خوب با مدیران شهرستان شرایط خوبی فراهم نمود و در برنامه مدیریتی می‌توانند به عنوان بازویی توانمند برای مجموعه دولت در شهرستان باشند؛ امیدواریم که پیش ازجابجایی شوراهای اسلامی و انتخابات جدید، شاهد اتفاقات خوب و چشمگیری باشیم و شهر رودهن درجایگاه اصلی خود قرار گیرد. 

لازم به ذکر است، مهرداد حنیفی پیش از این رئیس شورای اسلامی شهر رودهن و در سال ۱۳۹۳ شهردار رودهن بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =

سرخط اخبار استان‌ها