تیم فوتبال استقلال ملاثانی برابر حریف خود به برتری رسید

اهواز - ایرنا - تیم استقلال ملاثانی از هفته ششم رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال کشور برابر حریفش در اهواز به برتری رسید.

به گزارش ایرنا بازی تیم‌های استقلال ملاثانی و گل ریحان البرز ، عصر روز سه‌شنبه در ورزشگاه تختی اهواز برگزار شد که در نهایت با برتری یک بر صفر استقلال ملاثانی به پایان رسید.

در این دیدار اسد عبادی، سیدحمزه پورموسوی، سیدعلاء خلف زاده، محمد مدملی، میلاد پاک پرور، سجاد عبدویی، علیرضا خوش کفا، سجاد بازگیر، علی محمدی، سجاد تمیمی و امیر سواری برای استقلال ملاثانی به میدان رفتند.

همچنین محمدرضا کرمی، امیرحسین میری، نیما داغستانی، سیدحسین حسینی، میلاد ابطحی، سعید صادقی، امیررضا رضائی، سعید حلافی، معین قربانی، ادریس کوچکی و محمد زارعی ترکیب تیم گل ریحان را تشکیل دادند.

۲ تیم گل ریحان و استقلال ملاثانی  در نیمه نخست، بازی برابری ارایه دادند اما در نیمه دوم اشتباه بازیکنان تیم گل ریحان باعث شد تا استقلال ملاثانی صاحب یک ضربه پنالتی شود.

میلاد پاک پرور در دقیقه ۶۸ از روی نقطه پنالتی دروازه گل ریحان را باز کرد. پس از این گل، حملات تیم گل ریحان ادامه داشت و این تیم چند موقعیت گلزنی دیگر بدست آورد که در امر گلزنی موفق نبود.

پیش از آغاز بازی افسران سلامت فدراسیون پزشکی ورزشی، کار نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی را در این بازی انجام دادند.

این دیدار بدون حضور تماشاگر بود و از حضور خبرنگاران در این دیدار ممانعت شد. زمین چمن ورزشگاه تختی اهواز همچون بازی های قبل از کیفیت نامناسبی برخوردار بود.

کادر فنی هر ۲ تیم در بسیاری از دقایق بازی به تصمیمات داور بازی اعتراض کردند که با تذکر داور همراه شد.

در دقیقه ۹۴ بازی سجاد عبدویی به دلیل تمارض با کارت زرد دوم داور روبه رو شد و از زمین بازی اخراج شد.

همچنین ابراهیم اشکش سرمربی استقلال ملاثانی به دلیل اعتراض روی صحنه اخراج بازیکنش، از داور کارت زرد دریافت کرد.

تیم استقلال ملاثانی اکنون با هشت امتیاز در رده دهم جدول رده بندی قرار گرفت و گل ریحان نیز با پنج امتیاز در مکان چهاردهم جای گرفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها