فرماندار: ‌تعامل بین رسانه‌ها و مسوولان در توسعه دیواندره سازنده است

سنندج - ایرنا - فرماندار دیواندره گفت: تعامل بین رسانه‌ها و مدیران سازنده بوده و آنها توانسته‌اند عملکرد دولت در شهرستان را به خوبی انعکاس داده و واقعیت‌ها را بیان کنند.

به گزارش ایرنا، جمال ارشدی عصر سه‌شنبه در نشست خبری فرماندار و روسای ادارات با اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی این شهرستان اظهار داشت: دولت تمام توان و تلاش خود را برای رفع محرومیت و مشکلات جامعه بکار گرفته و ضرورت دارد این اقدامات و تلاش‌ها برای مردم بازگو شود.

وی با بیان اینکه فضا و جو حاکم بر شهرستان آرام و به دور از هرگونه حاشیه است و خبرنگاران و فعالان فضای مجازی در راستای رفع مشکلات و بیان ظرفیت‌ها همکاری خوبی دارند،  افزود: نظام و دولت در راستای اشتغالزایی و مهاجرت معکوس در شهرستان گام‌های مثبت و تاثیرگذاری برداشته ولی این خدمات و اقدامات آنچنان که باید و شاید به مردم اطلاع رسانی نشده که از اهالی رسانه و فعالان فضای مجازی درخواست داریم عملکرد دستگاه‌ها را به اطلاع مردم برسانند.

ارشدی تاکید کرد: خبرنگاران و فعالان فضای مجازی در کنار انتقاداتی که از مسوولان و دستگاه‌های اجرایی می‌کنند، جانب انصاف را نگه داشته و خدمات و اقداماتی که دولت برای مردم انجام می‌دهد را نیز همانطور که هست، به مردم منعکس کنند.

فرماندار دیواندره با اشاره به اینکه دولت مخالف انتقاد نیست بلکه موافق بیان پیشنهادات و انتقادات سازنده از سوی همه اقشار بویژه اصحاب رسانه است، گفت: نقد و انتقاد باید سازنده و مفید باشد نه اینکه تخریب و تضعیف مسوولان را در پیش بگیرد که خوشایند دشمنان نظام است.

وی به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های شهرستان در بخش‌های مختلف نیز اشاره کرد و یادآور شد: این شهرستان با توجه به ظرفیت‌های موجود از جمله پوشش گیاهی در منطقه سارال و چهل چشمه و معادن بسیار غنی می‌تواند سرمایه گذاران را جذب کند اما لازمه آن معرفی این ظرفیت‌هاست که خبرنگاران و اهالی رسانه می‌توانند در این زمینه کمک مهمی باشند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها