آمار مبتلایان به کرونا در استان همدان به ۹ هزار و ۶۷۴ نفر رسید

همدان- ایرنا- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان با اشاره به شناسایی ۱۸ بیمار جدید مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در استان، گفت: مجموع مبتلایان و موارد مثبت بستری از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون در بیمارستان‌های استان به ۹ هزار و ۶۷۴ نفر رسیده است.

«محمد طاهری» روز سه‌شنبه درباره آخرین آمار مبتلایان به کرونا استان همدان درگفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌ها با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۲۱۵ مورد بوده که از این تعداد ۲۳ مورد در بخش عادی و ۹  نفر در بخش آی.سی.یو بستری شدند، همچنین حال ۳۵ نفر نیز وخیم گزارش شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان اظهار داشت:  ۲ نفر به علت ابتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در استان جان خود را از دست دادند که شمار متوفیان کرونایی استان نیز به یک هزار و ۳۸۸ مورد رسیده است.

وی درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان ها نیز گفت: تاکنون تعداد بیماران کرونایی بستری در اسدآباد ۳۴۱، بهار ۵۵۳، تویسرکان ۵۹۵، رزن ۳۷۷، درگزین ۱۶۴، فامنین ۱۷۰ و کبودراهنگ ۶۰۵ نفر بوده است.

طاهری افزود: همچنین یک هزار و ۸۱۴ نفر در ملایر، یک هزار و ۸۴ در نهاوند و سه هزار و ۷۰۹ نفر نیز در شهرستان همدان به این ویروس مبتلا و بستری شدند، همچنین ۲۶۲ نفر از بیماران بستری، افراد غیربومی و از خارج استان هستند.

استاندار همدان روز شنبه در ستاد استانی مقابله با کرونا از کاهش آمار مبتلایان به ویروس در استان خبر داد و گفت: ۲ شهرستان بهار و نهاوند در وضعیت زرد و هشت شهرستان دیگر استان در وضعیت نارنجی قرار دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =

سرخط اخبار استان‌ها