۹ دی نماد بصیرت ملت ایران در برابر دشمنان است

خرم آباد - ایرنا - امام جمعه نورآباد گفت: ۹ دی نماد بصیرت و ولایت‌مداری ملت ایران در برابر دشمنان و فتنه‌گران است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام محمد یوسف خانی روز سه شنبه در جلسه هماهنگی بزرگداشت حماسه ۹ دی اظهار داشت: تا زمانی که صحنه گردانان اصلی فتنه از گناه بزرگی که مرتکب شده اند اظهار پشیمانی نکنند لیاقت دلسوزی ندارند و مردم هم خیانت و فتنه آنها را فراموش نخواهند کرد.

وی افزود: فتنه گران و سران آنها با تهمت و دروغ کثیف تقلب فرصت حضور اوباش و اراذل اجاره ای را فراهم و شرارت هایی مرتکب شدند که زبان از بیان آنها قاصر است.

وی اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب با درایت کم نظیر مدعیان تقلب را به روی آوردن به راه های قانونی و شرعی و جدا کردن راه خود از اراذل و اوباش فراخواندند اما آنها بی اعتنا ۸ ماه کشور را به ناامنی و آشوب کشانده و تا لب پرتگاه بردند.

حجت الاسلام خانی گفت: خروش میلیونی ملت ایران در خلق حماسه ۹ دی در پی فتنه بزرگ سال ۸۸ برگ زرینی در تاریخ پر افتخار انقلاب اسلامی به شمار می رود.

 معاونت سیاسی فرماندار دلفان نیز در این جلسه  با بیان اینکه حماسه نهم دیماه نماد بصیرت مردم است، گفت: ۹ دی روز مقاومت و وحدت ملت ایران اسلامی است.

عباس میرزایی  اظهار داشت: مردم ایران اسلامی با حضور خود در حماسه ۹دی اعلام کردند که انقلاب اسلامی مصادره شدنی نبوده و به رهبر و مردم تعلق دارد.

۹ دی  که روز بصیرت نامگذاری شده مصادف است با سالروز حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی ۱۳۸۸ که نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زرین دیگری در افتخارات مردم ایران محسوب می شود.


 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =

سرخط اخبار استان‌ها