بازدید اوحدی از پایگاه خبری «نوید شاهد»

تهران - ایرنا - رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در بازدید از پایگاه خبری «نوید شاهد» بنیاد گفت: از آنجا که این رسانه گنجینه بسیار مهمی در ترویج حوزه ایثار و شهادت دارد باید به خوبی تبلیغ شود و به خانه‌های مردم راه پیدا کند.

به گزارش خبرنگار حوزه ایثار و شهادت ایرنا از پایگاه خبری شاهد، مهندس سعید اوحدی امروز (سه شنبه) همراه با سردار یعقوب سلیمانی معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد در جریان فعالیت پایگاه خبری نوید شاهد قرار گرفت.

وی در جمع اعضای تحریریه نوید شاهد در خصوص ویژگی‌های سایت نوید شاهد، با تاکید بر ضرورت آشنایی جامعه ایثارگری به ویژه خانواده شهدا با سایت نوید شاهد گفت: پایگاه خبری نوید شاهد، و باید از شیوه‌های مختلف اطلاع‌رسانی برای معرفی آن بهره گرفت. در هر برنامه‌ای که برگزار می‌شود، خوب است اشاره‌ای به این پایگاه خبری شود تا افراد بیشتری با آن آشنا شوند.

معاون رییس جمهوری از سایر اداره کل‌های معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران از جمله اداره کل اسناد و انتشارات، اداره کل امور هنری و نمایشی، روابط عمومی و اداره کل آموزش و اداره کل ورزشی و اردویی دیدار کرد و رحیم نریمانی مدیر کل اسناد و انتشارات بنیاد شهید درباره اقدامات سایت نوید شاهد و نشریات بنیاد توضیحاتی را ارائه کرد. 

علاقه مندان برای مشاهده سایت نوید شاهد می تواند آدرس اینترنتی https://navideshahed.com مراجعه کنند. 

اوحدی روز یکشنبه گذشته نیز در مراسم افتتاح رادیو مقاومت در آستانه سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی آن اقدامی را ارزشمند توصیف کرد و گفت: در مسیر رشد و کمال انسان‌ها خداوند نعمت‌های بزرگی را قرار داده است که باید قدر این نعمت‌ها را بداند و به فرموده امام صادق (ع) وقتی خداوند نعمتی به انسان عطا می‌کند اگر انسان با تمام وجود نسبت به آن شناخت پیدا کرد شکر آن را به جای آورده است.

وی افزود: مقام معظم رهبری در معرفی ابعاد شخصیتی شهید سلیمانی از عنوان مکتب شهید سلیمانی نام بردند و شاید امروز مهم‌ترین رسالت رادیو مقاومت معرفی و شناساندن مکتب شهید سلیمانی به نسل‌های بعدی باشد. به برکت حضور چنین شخصیتی بود که جبهه مقاومت چنان قدرتمند شد که اسرائیل در برابر حزب الله لبنان مجبور به اعلام شکست شد. امروز نیز راه مقاومت همچنان ادامه دارد و تنها راه عبور از مشکلات مقاومت است.

برنامه‌های این شبکه رادیویی، در دی ماه و همزمان با اولین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی روی موج اف ام، ردیف ۹۵.۵ پخش خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =

سرخط اخبار جامعه