خانواده شهید توکلی تمام سرمایه‌اش را برای امنیت تقدیم کرد

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی انتظامی در دیدار با خانواده شهید مدافع حریم وطن "احمد توکلی" در شهرستان "قرچک" گفت: شهید احمد توکلی تنها فرزند خانواده بود که خانواده‌اش، بالاترین و تنها سرمایه خود را برای امنیت تقدیم اسلام کردند.

به گزارش ایرنا از پلیس شرق استان تهران، سردار حسین اشتری روز سه‌شنبه  در دیدار با خانواده شهید مدافع حریم وطن احمد توکلی اظهار داشت: این کشور تا شهدای بزرگواری امثال توکلی ها دارد که با شجاعت مثال زدنی در مقابل اشرار ایستادگی می کنند و اجازه ورود آنها به خاک کشور را نمی دهند هیچ قدرتی نمی تواند به امنیت و آرامش آن خدشه وارد کند.

وی با تاکید بر اینکه شهدا جان خود را برای رسیدن به جایگاهی بالاتر فدا کردند، گفت: ادامه راه این عزیزان از مهم‌ترین وظایف ما است.

سردار اشتری، با بیان اینکه امنیت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی مرهون از خودگذشتگی شهدا است، گفت: شهدا با نثار جان خود اجازه ندادند، امنیت و اقتدار کشور خدشه‌دار شود.

فرمانده ناجا اظهارداشت: امنیت، آسایش و آرامش امروز کشور ثمره خون پاک شهداست که با جان نثاری خویش، موجب عزت و سربلندی اسلام شدند.

سردار اشتری با بیان اینکه بنده سلام شما و سایر خانواده های گرانقدر شهدا را به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی خواهم رساند، افزود: فرمانده معظم کل قوا در دیداری که اخیرا بنده شرف حضور پیدا کردم تاکید کردند که سلام من را به خانواده های شهدا برسانید و از آنها دلجویی کنید.

شهید توکلی در پی درگیری با اشرار در هنگ مرزی جکیگور استان سیستان و بلوچستان به درجه رفیع شهادت نائل آمد و پیکرش پنجم اسفند سال گذشته در قرچک با حضور مردم تشییع شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha