عبدی: در چمن مصنوعی به مصاف تاجیکستان می‌رویم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال نوجوانان گفت: بازی با تاجیکستان در چمن مصنوعی انجام می‌شود که البته در مرکز ملی فوتبال در تهران هم در این زمین تمرین کرده‌ایم.

به گزارش ایرنا، حسین عبدی در خصوص اولین بازی تیم ملی نوجوانان در اردوی شهر دوشنبه (پایتخت تاجیکستان) اظهار داشت: روز گذشته (دوشنبه) تمرین ریکاوری را پشت سر گذاشتیم و امروز هم تمرین سبکی را در استادیوم اصلی دوشنبه انجام دادیم و برای نخستین بازی تدارکاتی آماده می‌شویم که فردا مقابل نوجوانان تاجیکستان برگزار می‌شود.

سرمربی تیم نوجوانان ایران، اظهار داشت: کسب تجربه مناسب و هماهنگی بیشتر اعضای تیم مهمترین هدف ما در این بازی‌هاست. تاجیکستان هم حریف بسیار خوبی در این رده سنی به شمار می‌رود. بازی در چمن مصنوعی انجام می‌شود که البته در مرکز ملی فوتبال در تهران هم در این زمین تمرین کرده‌ایم. شرایط امکانات و اقامتی هم بسیار خوب است و امیدواریم در نهایت عملکرد خوبی در این بازی‌ها داشته باشیم.

وی در پایان گفت:بازی‌های تدارکاتی در مسیر آماده‌سازی برای ما اهمیت زیادی دارد و امیدوارم با فراهم شدن شرایط لازم و تداوم این روند بتوانیم برای حضور در مسابقات نهایی آماده شویم.

تیم فوتبال نوجوانان ایران خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا آماده می‌کند. چهار تیم برتر این مسابقات مجوز حضور در جام جهانی نوجوانان را کسب می‌کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha