پیگیر افزایش اختیارات ستاد تنظیم بازار خوزستان هستیم

اهواز - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: تلاش داریم تا اختیارات ستاد تنظیم بازار در خوزستان بیشتر و قانونی‌تر شود تا در انجام مصوبات این ستاد و حل مشکلات استان فعالیت موثرتری را داشته باشیم.

سید نوراله حسن زاده روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: برای تصمیم‌گیری در خصوص برخی مشکلات در خوزستان و پیگیری قانونی برخی مصوبات در این ستاد لازم است که این ستاد در استان قدرتمندتر و اختیارات اجرایی بیشتری داشته باشد.

وی گفت: یکی از راه‌های حل مشکلات در بخش اقتصادی و یا بازار جایگاه قانونی پیدا کردن این ستاد و امکان تصمیم‌گیری در خوزستان است؛ متاسفانه برای انجام برخی امور در استان و حل مشکلات امکان تصمیم گیری نداریم و با خلا قانون روبه‌ رو هستیم.

افزایش قیمت نان و آرد باید در شورای تامین بررسی شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان با اشاره به بحث افزایش قیمت آرد و نان در استان ادامه داد: در استان‌های دیگر هر ساله به صورت جزیی قیمت نان افزایش می‌یابد اما در خوزستان در چند سال اخیر به دلیل درگیر بودن استان با مشکلاتی همچون سیل و یا خشکسالی این افزایش قیمت‌ انجام نگرفته است.

وی گفت: برای حمایت از این صنف لازم است که موضوع افزایش قیمت در این بخش در شورای تامین خوزستان مورد بررسی قرار گیرد تا این صنف دچار ضرر و زیان نشود.

گفتنی است قیمت نان در خوزستان پارسال افزایش یافته بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها