تقدیر وزیر نیرو از خبرنگار ایرنا در پویش هر هفته الف_ب_ ایران

تهران - ایرنا - خبرنگار اقتصادی ایرنا روز سه شنبه از سوی «رضا اردکانیان» وزیر نیرو به پاس همراهی در انتشار اخبار پویش هر هفته#الف_ب_ایران مورد تقدیر قرار گرفت.

وزیر نیرو روز سه شنبه در مراسم تقدیر از فعالان همراه پویش #هرهفته الف_ب_ایران همزمان با افتتاح طرح های بزرگ صنعت آب و برق در دو استان گیلان و تهران و در ستاد مرکزی وزارت نیرو با تقدیم لوحی از همراهی خبرنگار اقتصادی ایرنا «محمد مهدی بهرامی» در اطلاع رسانی این پویش مردمی قدر دانی کرد.

این مراسم که به صورت ویدئو کنفرانسی برگزاری شد با حضور تعدادی از استانداران سراسر کشور، ائمه جمعه و جماعت برخی استان ها، معاونان وزیر نیرو و محسنی بندپی استاندار تهران انجام شد.

دومین مرحله افتتاح طرح‌های مهم صنعت آب و برق در قالب پویش هر هفته#الف_ب_ایران فعالیت خود را از فروردین‌ماه امسال آغاز کرد.

این مرحله از پویش، بهره‌برداری از طرح‌های مهم صنعت آب و برق را برای سراسر کشورمان در شرایط سخت تحریمی به همراه داشت و نشان داد با وجود شرایط سخت تحمیل شده به کشور، قطار سازندگی دولت «تدبیر و امید» زمین‌گیر نشده و همچنان با قوت رو به جلو در حرکت است.

وزیر نیرو در زمان راه اندازی این پویش به مردم قول داده بود تاپایان سال هر هفته از پروژه های مهم صنعت آب و برق در سراسر کشور رونمایی کند.

 در قالب پویش هر هفته#الف_ب_ایران مقرر است از ۲۵۰ پروژه مهم صنعت آب و برق در سراسر کشور با سرمایه گذاری ۵۰ هزار میلیارد تومان بهره برداری شود.

اهیمت این پویش به قدری بود که «حسن روحانی» رییس جمهوری دهم تیرماه امسال در پیامی که به وزیر نیرو بابت این طرح داد گفت: اقدام‌های برنامه‌ریزی شده در زمینه دو نیاز اساسی مردم یعنی آب و برق (الف و ب)، عبور بی مشکل از تابستان‌های گرم و خشک، ایجاد امنیت روحی و اجتماعی در جهت استمرار بهره‌گیری از دو نعمت ارزشمند، اعتماد لازم برای برنامه‌ریزی اقتصادی و نگاه امیدوارانه به تابستان ۹۹ علیرغم مواجهه با پاندمی کووید۱۹ و عدم دغدغه مردم در جهت قطعی آب یا برق در بیمارستان یا منزل یا محل کار از یکسو؛ و بیان و تشریح لازم در پایان طرح‌ها و افتتاح آنها به سبکی نوین و دلگرم‌کننده از سوی دیگر، برای مردم عزیز ایران و دولت تدبیر و امید افتخارآمیز و غرورآفرین بود. در برابر جهاد و فداکاری شخص جنابعالی، مدیران، کارکنان، مهندسین و کارگران وزارت نیرو به قامت می‌ایستم و با همه وجود تقدیر و تشکر می‌کنم. خداوند یاورتان باد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha