استاندار: پویش الف - ب ایران به حل مشکلات آب و برق بوشهر کمک کرد

بوشهر- ایرنا- استاندار بوشهر گفت: اجرای پروژه‌های پویش هرهفته الف - ب ایران بخشی از مشکلات این استان در زمینه آب، برق و فاضلاب را برطرف کرده‌است.

به گزارش ایرنا، عبدالکریم گراوند روز سه شنبه دربرنامه‌ای ویدئو کنفرانسی که برای تجلیل وزیر نیرو از استاندار و مدیران شرکت‌های توزیع نیروی برق، آب و فاضلاب و آب منطقه‌ای استان بوشهر به عنوان دست اندرکاران پویش هر هفته الف-ب ایران برگزار شد افزود: در قالب این پویش در زیر مجموعه وزارت نیرو پروژه‌های بسیار خوبی در این استان بهره‌برداری شد و برخی نیز در دست اجرا است که از جمله آنها می‌توان به سدسازی‌ها و آب شیرین‌کن‌ها اشاره کرد.

وی اضافه کرد: با تحقق این پروژه‌ها تامین آب بخش شرب و کشاورزی استان بوشهر به وضعیتی قابل قبول خواهد رسید.

استاندار بوشهر بیان کرد: شاخص ترین این پروژه‌ها آب شیرین کن ۳۵ هزار مترمکعبی بوشهر است که فاز نخست آن در سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد.

گراوند اظهار داشت: در ارتباط با سدها نیز روند اجرای آنها با پیشرفت خوبی در دست اجرا است و سه سد آن امسال آبگیری و یا افتتاح می‌شود.

تقدیر وزیر نیرو از استاندار و مدیران صنعت آب و برق بوشهر 

همچنین در این برنامه لوح تقدیر رضا اردکانیان از استاندار بوشهر توسط "صادق زنده بودی" سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر از طرف وزیر نیرو به عبدالکریم گراوند تقدیم و لوح‌های تقدیر وزیر نیرو توسط استاندار بوشهر به مدیران آب و برق این استان اهدا شد.

در متن لوح تقدیر وزیر نیرو از استاندار بوشهر آمده‌است: الف ب حرف‌های آغازین الفبا است و الفبای هرکار، زیربنای آن است. آب و برق زیربنای تولید، توسعه و آبادانی میهن مان است و پویش فراگیر ملی (هر-هفته-الف-ب-ایران) میدانی وسیع برای خدمت‌گزاری و کمک به ساختن ایرانی که شایسته و سزاوار ایرانیان است.
بواسطه نقش آفرینی موثر جنابعالی در تحقق اهداف پویش ( هر،هفته- الف-ب-ایران) در نیمه دوم سال ۱۳۹۸ و نظر به استمرار این حرکت شتابان و پربرکت در سال ۱۳۹۹، از مشارکت و نقش ارزشمندتان در این پویش قدردانی می‎شود.

رجاء واثق وجود دارد در هفته‌های باقیمانده از این پویش در سال جهش تولید همچنان با شور و انگیزه بیش از پیش تمامی مساعی خود را برای تامین آب و برق هموطنان عزیز و کسب رضایت هرچه بیشتر مردم شریف بکار خواهید گرفت.استاندار بوشهر در این آیین گفت:

در این آیین کتاب "دلگرمی‌ها و همراهی‌ها" به صورت ویدئو کنفرانسی رونمایی و معرفی شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها