مدیران برای رفع مشکل جامعه برنامه عملیاتی ارایه دهند

اراک - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: مدیران و مسئولان استانی برای رفع مشکلات جامعه و مردم برنامه عملیاتی ارایه دهند.

«بهروز اکرمی» روز سه شنبه در حاشیه حضور در سامانه سامد افزود: مدیران و مسئولان استان مرکزی با حضور در این سامانه می‌توانند به صورت مستقیم با مردم ارتباط داشته و از نزدیک با مشکلات جامعه آشنا شده و اقدامات لازم را برای رفع این مشکلات انجام دهند.

وی ایجاد اشتغال و رفع مشکل بیکاری جوانان را از جمله برنامه‌های اولویت دار دولت عنوان کرد و ادامه داد: وجود برخی مشکلات اقتصادی و بیکاری از جمله مهم‌ترین مشکلات جامعه بوده و رفع این مشکلات در دستور کار قرار دارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی خاطرنشان کرد: طرح اقدام ملی با حذف واسطه‌ها از جمله اقدامات مطلوب دولت تدبیر و امید برای خانه دار شدن اقشار مختلف جامعه است.

 اکرمی گفت: مراحل اجرای طرح اقدام ملی مسکن تاکنون به شکل مطلوب پیش رفته و تسریع و شتاب بخشی در مراحل بعدی نیازمند حمایت بیش از پیش تمامی نهادها از جمله دستگاه های خدمات رسان در استان است.

وی ادامه داد: گله‌مندی از برخی مدیران، نارسایی‌ها و کمبودها از جمله مشکلات عنوان شده توسط شهروندان استان مرکزی بود که برخی از این مشکلات و توقع‌ها از عهده و اختیار مسئولان استان خارج بود اما مشکلات جمع‌آوری و از طریق دستگاه‌های ملی، کارگروه‌های استانی و شورای اسلامی شهرهایی که متقاضیان در آنها حضور داشتند، پیگیری و به آنان اطلاع رسانی می‌شود.

استان مرکزی ۱۲ شهرستان با بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر جمعیت دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها