۶۱ واحد تاثیرگذار عرضه تخم مرغ تهران زیر نظر قرار گرفتند

تهران- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران گفت: تیم‌های گشت مشترک تعزیرات، صنعت، معدن و تجارت و نهادهای مربوطه ۶۱ واحد مرغداری را که همکاری لازم برای توزیع تخم مرغ را نداشته اند برای کنترل بیشتر و جلوگیری از کارشکنی تحت نظر گرفتند.

حشمت الله عسگری روز چهارشنبه در حاشیه جلسه تنظیم بازار در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بنا بود مرغداری های این استان ۲۵۰ تن تخم مرغ را به شرکت پشتیبانی دام تحویل دهند که از این تعداد فقط ۱۰۰ تن تحویل داده اند از این رو اسامی مرغداری ها که همکاری لازم را نداشته اند به تعزیرات اعلام کرده ایم تا مورد بررسی قرار گیرند.

وی افزود: اکنون با قیمت بالای تخم مرغ مشکل داریم با اینکه تولید کافی است ولی قیمت های مصوب رعایت نمی شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران با اشاره به کاهش قیمت مرغ در بازار گفت: اکنون قیمت مرغ هزار تومان کمتر از قیمت مصوب ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان در بازار عرضه می شود.

وی ادامه داد: با شرکت پشتیبانی امور دام ها هماهنگی لازم را انجام داده ایم تا به فوریت مرغ را با قیمت مصوب خریداری و برای نیاز استان ذخیره سازی کند تا از این طریق مرغداری ها نیز برای ماه‌های آینده ترغیب به جوجه ریزی شوند.

شیوه حمل نان در تهران اصلاح می شود

عسگری با بیان اینکه وضعیت نان در استان تهران پیگیری می شود گفت: درصدد اصلاح شیوع حمل نان هستیم در همین راستا سه شهرستان استان از سیستم حمل و نقل شرکت خلیج فارس به طور کلی منفک شده است و تا ۱۱ دی ماه سه شهرستان دیگر نیز از این سیستم جدا می شوند.

وی خاطر نشان داد: به همین ترتیب اصلاح وضعیت شیوه حمل در تمام شهرستان های این استان اصلاح می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها